[]

Нумерологія: як визначити найбільш вдалі періоди в житті?

Нумерологія: як визначити найбільш вдалі періоди в житті?

Нумерологія дає відповідь на безліч цікавих питань. Для прикладу, по даті свого народження ви можете дізнатися, які періоди вашого життя будуть найбільш вдалими й що у цей час вас чекатиме. 

Нумерологічний розрахунок

Аби дізнатися, які періоди у вашому житті будуть найбільш вдалими, вам потрібно зробити два розрахунки. За допомогою першого дізнаєтеся тривалість своїх так званих "білих смуг", а завдяки другому розкриєте суть цього періоду й дізнаєтеся більше про те, які дії допоможуть зробити цей час найбільш результативним

Для прикладу, візьмемо таку дату народження: 21.10.1993 й розрахуємо тривалість доленосних та вдалих періодів. Щоб його дізнатися, треба скласти цифри числа і місяця: 2 + 1 + 1 + 0 = 4. Має вийти число від 1 до 9, тому якщо у вас, для прикладу, вийде 12, то знову додайте ці цифри.

У нашому випадку перше число дорівнює 4, а це означає, що тривалість одного вдалого періоду складає 4 роки. Після його завершення наступає наступний період такої ж тривалості - період застою, на зміну якому в життя знову приходить удача і позитивні зміни.

Починається життєвий шлях завжди з позитивної ноти. З 0 до 4 років, з 8 до 12, з 16 до 20, а також з 24 до 28 років і так далі на вас чекають сприятливі події. З 4 до 8, з 12 до 16 і так далі життя складатиметься дещо складніше. Якщо число дорівнює 1, то енергетика змінюватиметьсяся щороку.

Що відбувається у позитивні періоди? Всесвіт налаштовується на позитивний лад. Людям в такий час щастить більше і частіше, негаразди наздоганяють значно рідше, рідше також відбуваються зустрічі з неприємними людьми.

Що відбувається в негативні періоди?  Насправді, негативними їх назвати складно. Відмінність цього періоду лише тому, що сподіватися на диво в цей час не варто. Експерти рекомендують сподіватися на досвід і мудрість, бути більш уважними і розважливими й не нехтувати можливостями.

Друге число допомагає визначитися з тим, що вам необхідно робити в той чи інший період часу. Щоб його дізнатися, складаємо цифри року народження: 1 + 9 + 9 + 3 = 22. 2 + 2 = 4. Це означає, що друге число теж дорівнює чотирьом.

Розшифрування другого числа:

Одиниця. Таке число говорить про те, що у сприятливі періоди вам варто триматися ближче до людей, намагатися бути максимально добродушними і уважними до всього, що відбувається навколо. Це час любовної удачі. У несприятливі періоди вас можуть очікувати самотність і відчуженість або ж розчарування в людях.

Двійка. Експерти відзначають, що у сприятливі періоди у людей з таким числом долі з'являється максимальний творчий потенціал. Вони знаходяться на підйомі, їх продуктивність стає максимальною. Коли настає чорна смуга, краще не ризикувати та не здійснювати великі покупки.

Трійка. Це духовне число, тому у сприятливі періоди слід пам'ятати про позитивне мислення. Добрі думки перетворюватимуться у позитивні події частіше звичайного. У вдалі періоди можна більше мріяти, дозволяти собі думати про щось хороше, ставити нові цілі. Коли настає звичайний період, дивитися на світ краще без рожевих окулярів.

Четвірка. Це число символізує собою стабільність. У сприятливі періоди вам потрібно більше відпочивати, розслаблятися. Коли позитивний час закінчується,  життя цих людей кардинальних змін не зазнає.  Ознакою того, що ці люди йдуть у правильному напрямку, є гарний настрій, відчуття задоволеності та стабільності.

П'ятірка. У вдалі періоди людям із таким числом долі у нагоді стане їх чуття. У багатьох питаннях їм слід покладатися на інтуїцію. Також їм допоможе наполегливість, рішучість і спостережливість. Коли позитивний період змінюється негативним, варто частіше проявляти обережність.

Шестірка. У позитивні відрізки часу людям із таким числом долі необхідно всі свої справи доводити до кінця. У такому випадку вони набиратимуться впевненості для несприятливих періодів. Загалом у житті таким людям дуже допомагає цілеспрямованість, а найбільше заважають жадібність і заздрість.

Сімка. У сприятливі періоди це число наділяє великою удачею. Долати труднощі стає набагато простіше, на життєвому шляху трапляється менше поганих людей. Коли енергетика змінюється, цих людей наздоганяє лінь і прокрастинація, тому хочеться просто кинути все і чекати дива. Проте краще продовжувати працювати.

Вісімка. У сприятливі періоди вам варто прагнути до пошуку себе. Ваше життя схоже на нескінченну погоню за щастям, тож періодично ковток свіжого повітря та зміна обстановки вам просто необхідні. Коли позитивний час закінчується, експерти радять не втрачати запал та продовжувати підтримувати високий темп.

Дев'ятка. Це число говорить про те, що коли на радарі з'являється сприятливий час, необхідном переводити себе з режиму «комфорт» у режим «активність». Під лежачий камінь вода не тече, але якщо ви будете рухатися і шукати своє місце під Сонцем, то обов'язково знайдете. Навіть у несприятливий час ви зможете насолоджуватися плодами своєї праці і перемог.

Однак слід завжди пам'ятати, що щастя будується з невеликих цеглин й фокусуватися на процесі необхідно щодня. Не слід чекати чуда тільки тому, що числа передбачають успіх. Намагайтеся щодня докладати зусиль для здійснення усіх мрій та планів.

 

[]
Теги
Схожi
В Італії працівник лікарні 15 років не ходив на роботу, але отримував зарплату
Цікаве
В Італії працівник лікарні 15 років не ходив на роботу, але отримував зарплату
Співробітнику лікарні Пульезе Чаччояк в Калабрійському місті Катандзаро і раніше виплачувалася щомісячна зарплата в розмірі 538 тис євро, попри те, що він не приходив на роботу з 2005 року...
До ТОП-50 людей, що змінюють світову гастрономію, потрапив Євген Клопотенко
Цікаве
До ТОП-50 людей, що змінюють світову гастрономію, потрапив Євген Клопотенко
Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко потрапив до списку 50 людей, які змінюють світову гастрономію #50Next...
Вперше: у Києві запустили радіо для школярів
Цікаве
Вперше: у Києві запустили радіо для школярів
У Києві в тестовому режимі запрацювало перше онлайн радіо «П.О.Р.Ш.» для школярів...
Українець встановив два світові рекорди
Цікаве
Українець встановив два світові рекорди
Майстер народної творчості з Волині Анатолій Бойко просвердлив у курячому яйці 33 346 отворів, а в гусячому – 52 745...
В Японії створили черевики з пальцями і педикюром
Цікаве
В Японії створили черевики з пальцями і педикюром
Японський бренд Midorikawa представив черевики у вигляді людської ноги...