Названо найкримінальніші райони міста Києва

Названо найкримінальніші райони міста Києва

Троєщина та Борщагівка десятиліттями мали погану славу не тільки серед киян, а й серед жителів інших міст України. Однак зараз рейтинг найнебезпечніших і криміногенних районів Києва очолюють зовсім інші місця.

Про криміногенну обстановку в різних районах Києва в. і. о. заступника начальника Головного управління Нацполіціі Києва Юлія Гірдвіліс розповіла виданню "Вечірній Київ". Згідно з інформацією, за останні п'ять місяців - з 1 вересня 2020 року по 31 січня 2021 року в столиці було зареєстровано 7 092 кримінальних правопорушень.

Тільки за весь 2020 рік у Києві сталося 33 955 злочинів. Здавалося б, ці невтішні дані насправді є відносно успішним результатом, в порівнянні з кількістю злочинів за 2019 рік - 47 411 правопорушення. Таким чином, за 2020 рік у Києві зафіксовано на 28,4% злочинів менше.

Як виявилося, лідером по кримінальних злочинів став Шевченківський район. Рейтинг районів за кількістю злочинів виглядає так:

1. Шевченківський район - в 2020 році відбулося 4 634 злочини, серед яких 12 вбивств і 2 згвалтування. За січень цього року на території району скоїли 638 кримінальних правопорушень. Здебільшого злочини пов'язані з крадіжками і шахрайством, крім цього були скоєні вбивства та розбійні напади.

2. Дніпровський район - в минулому році зафіксовано 3 939 злочинів, серед яких - 5 умисних вбивств, розбійних нападів та 2 зґвалтування. За січень поточного року було зареєстровано 399 злочинів, серед яких - 2 умисних вбивства.

3. Солом'янський район - в 2020 році було здійснено 3 860 злочинів, найбільш часто тут фіксували крадіжки та розбійні напади. За січень 2021 року на території району сталося 405 правопорушень.

4. Оболонський район - за минулий рік сталося 3 524 злочини, серед яких - 2 згвалтування, 8 вбивств та 1 636 крадіжок. У січні 2021 року тут відбулося 539 злочини - в більшості своїй це були крадіжки.

5. Деснянський район - за 2020 рік було здійснено 3 022 злочини - 12 вбивств і 2 згвалтування. За січень 2021 року в поліції зареєстрували 393 злочини, більшість з них - крадіжки і шахрайство, але 3 злочини з цього списку - вбивства.

6. Дарницький район - 2 999 кримінальних правопорушень за минулий рік - 6 вбивств, один випадок зґвалтування, в більшості своїй - крадіжки і шахрайство. У січні поточного року на території району сталося 397 злочинів.

7. Святошинський район - відбулося 2 884 злочини у 2020 році - 4 вбивства, розбійні напади, один випадок зґвалтування. В цьому році було зареєстровано 298 кримінальних правопорушень, серед яких зафіксовані тільки крадіжки та розбійні напади.

8. Печерський район - 2 537 злочинів за минулий рік. До їх переліку входять 7 розбійних нападів та крадіжки. За січень цього року - 294 злочини - і знову тільки крадіжки і шахрайство.

9. Голосіївський район - в минулому році відбулося 2 317 правопорушень - 5 випадків зґвалтування, розбійні напади, крадіжки, шахрайство. За січень цього року на території району було зафіксовано 297 злочинів.

10. Подільський район - 2 106 злочинів сталося за минулий рік. Серед них - 5 вбивств, 4 розбійних напади, зґвалтування, крадіжки і шахрайство. За січень цього року - 253 злочини - один розбійний напад, крадіжки, шахрайство.
Відзначається, що в Києві найчастіше відбуваються крадіжки, а найбільше їх зафіксовано в Дніпровському районі посилання - 1 717 випадків.

Що стосується вкрай серйозних злочинів - вбивств, найбільше їх скоїли в Шевченківському і Деснянському районах - по 12 випадків в кожному з них. У Голосіївському районі зафіксовано на один випадок вбивства менше. Крім того, та території району сталося найбільше згвалтувань - 5 випадків.

Розбійні напади відбуваються найчастіше в Святошинському районі - 29 випадків. У Дніпровському та Оболонському - по 20 випадків нападу в кожному.

Загалом, найспокійнішим і безпечним можна назвати Подільський район.

Раніше повідомлялось, що в Києві затримали адміністратора "груп смерті", в яких дітей і підлітків схиляли до скоєння суїциду. Адміністратором виявилася жінка з проблемами психіки і зараз вона перебуває на лікуванні у відповідному медичному закладі.

Теги
Схожi
На Донбасі сепаратисти почали опечатувати «безгоспні» квартири
Україна
На Донбасі сепаратисти почали опечатувати «безгоспні» квартири
«Виконавча служба ДНР» опечатує квартири, власники яких не сплачують за комунальні послуги...
Україна є лідером серед країн-претендентів у виконанні завдань для вступу до НАТО - Хомчак
Україна
Україна є лідером серед країн-претендентів у виконанні завдань для вступу до НАТО - Хомчак
Генерал-полковник Руслан Хомчак повідомив, що Україна виконала навіть більше за ті країни, які були прийняті до Альянсу останніми роками...
Медведчук: мені пропонували покинути Україну, але не дочекаються
Україна
Медведчук: мені пропонували покинути Україну, але не дочекаються
КУм Путіна Медведчук, якого підозрюють у держзраді, заявив, що йому пропонують покинути Україну. Однак, як стверджує політик, робити це він не збирається...
Новий український правопис залишається
Україна
Новий український правопис залишається
Шостий апеляційний суд Києва скасував рішення Окружного адміністративного суду міста Києва (ОАСК) щодо скасування нового українського правопису...
14 травня 2021 року Україна вперше відзначає День пам’яті українців, які рятували євреїв під час війни
Україна
14 травня 2021 року Україна вперше відзначає День пам’яті українців, які рятували євреїв під час війни
Пам’ятну дату в лютому цього року запроваджено відповідною постановою Верховної Ради...