Названо найкримінальніші райони міста Києва

Названо найкримінальніші райони міста Києва

Троєщина та Борщагівка десятиліттями мали погану славу не тільки серед киян, а й серед жителів інших міст України. Однак зараз рейтинг найнебезпечніших і криміногенних районів Києва очолюють зовсім інші місця.

Про криміногенну обстановку в різних районах Києва в. і. о. заступника начальника Головного управління Нацполіціі Києва Юлія Гірдвіліс розповіла виданню "Вечірній Київ". Згідно з інформацією, за останні п'ять місяців - з 1 вересня 2020 року по 31 січня 2021 року в столиці було зареєстровано 7 092 кримінальних правопорушень.

Тільки за весь 2020 рік у Києві сталося 33 955 злочинів. Здавалося б, ці невтішні дані насправді є відносно успішним результатом, в порівнянні з кількістю злочинів за 2019 рік - 47 411 правопорушення. Таким чином, за 2020 рік у Києві зафіксовано на 28,4% злочинів менше.

Як виявилося, лідером по кримінальних злочинів став Шевченківський район. Рейтинг районів за кількістю злочинів виглядає так:

1. Шевченківський район - в 2020 році відбулося 4 634 злочини, серед яких 12 вбивств і 2 згвалтування. За січень цього року на території району скоїли 638 кримінальних правопорушень. Здебільшого злочини пов'язані з крадіжками і шахрайством, крім цього були скоєні вбивства та розбійні напади.

2. Дніпровський район - в минулому році зафіксовано 3 939 злочинів, серед яких - 5 умисних вбивств, розбійних нападів та 2 зґвалтування. За січень поточного року було зареєстровано 399 злочинів, серед яких - 2 умисних вбивства.

3. Солом'янський район - в 2020 році було здійснено 3 860 злочинів, найбільш часто тут фіксували крадіжки та розбійні напади. За січень 2021 року на території району сталося 405 правопорушень.

4. Оболонський район - за минулий рік сталося 3 524 злочини, серед яких - 2 згвалтування, 8 вбивств та 1 636 крадіжок. У січні 2021 року тут відбулося 539 злочини - в більшості своїй це були крадіжки.

5. Деснянський район - за 2020 рік було здійснено 3 022 злочини - 12 вбивств і 2 згвалтування. За січень 2021 року в поліції зареєстрували 393 злочини, більшість з них - крадіжки і шахрайство, але 3 злочини з цього списку - вбивства.

6. Дарницький район - 2 999 кримінальних правопорушень за минулий рік - 6 вбивств, один випадок зґвалтування, в більшості своїй - крадіжки і шахрайство. У січні поточного року на території району сталося 397 злочинів.

7. Святошинський район - відбулося 2 884 злочини у 2020 році - 4 вбивства, розбійні напади, один випадок зґвалтування. В цьому році було зареєстровано 298 кримінальних правопорушень, серед яких зафіксовані тільки крадіжки та розбійні напади.

8. Печерський район - 2 537 злочинів за минулий рік. До їх переліку входять 7 розбійних нападів та крадіжки. За січень цього року - 294 злочини - і знову тільки крадіжки і шахрайство.

9. Голосіївський район - в минулому році відбулося 2 317 правопорушень - 5 випадків зґвалтування, розбійні напади, крадіжки, шахрайство. За січень цього року на території району було зафіксовано 297 злочинів.

10. Подільський район - 2 106 злочинів сталося за минулий рік. Серед них - 5 вбивств, 4 розбійних напади, зґвалтування, крадіжки і шахрайство. За січень цього року - 253 злочини - один розбійний напад, крадіжки, шахрайство.
Відзначається, що в Києві найчастіше відбуваються крадіжки, а найбільше їх зафіксовано в Дніпровському районі посилання - 1 717 випадків.

Що стосується вкрай серйозних злочинів - вбивств, найбільше їх скоїли в Шевченківському і Деснянському районах - по 12 випадків в кожному з них. У Голосіївському районі зафіксовано на один випадок вбивства менше. Крім того, та території району сталося найбільше згвалтувань - 5 випадків.

Розбійні напади відбуваються найчастіше в Святошинському районі - 29 випадків. У Дніпровському та Оболонському - по 20 випадків нападу в кожному.

Загалом, найспокійнішим і безпечним можна назвати Подільський район.

Раніше повідомлялось, що в Києві затримали адміністратора "груп смерті", в яких дітей і підлітків схиляли до скоєння суїциду. Адміністратором виявилася жінка з проблемами психіки і зараз вона перебуває на лікуванні у відповідному медичному закладі.

Теги
Схожi
На Донбасі підірвався автомобіль з українськими захисниками: маємо 9 жертв
Україна
На Донбасі підірвався автомобіль з українськими захисниками: маємо 9 жертв
На Донбасі неподалік населеного пункту Водяне через підрив автомобіля на невідомому вибуховому пристрої травми отримали дев’ять українських військових...
СБУ просить ініціювати щодо Шарія слідчі дії за кордоном
Україна
СБУ просить ініціювати щодо Шарія слідчі дії за кордоном
Служба безпеки України скерувала до Київської прокуратури запити про міжнародну правову допомогу для проведення слідчих дій проти Анатолія Шарія...
НАЗК зупинило держфінансування партії «Слуга народу»
Україна
НАЗК зупинило держфінансування партії «Слуга народу»
НАЗК знайшло порушення у фінансових звітах 11 партій. Одна з них - партія «Слуга народу» - держфінансування припинено через ознаки кримінальних правопорушень...
«Будемо відверті, Росія більше не популярна в Україні
Україна
«Будемо відверті, Росія більше не популярна в Україні", - публічна заява Мураєва
Колишній депутат Верховної Ради, відкритий прихильник Москви Євген Мураєв публічно поскаржився, що проросійський електорат в Україні зникає...
СБУ затримали контрабандистів, які намагалися вивезти до ЄС історичні цінності на $1 млн
Україна
СБУ затримали контрабандистів, які намагалися вивезти до ЄС історичні цінності на $1 млн
Служба безпеки України почала кримінальне провадження за ознаками незаконного вивезення зброї, обладунків, монет та інших предметів старовини в Євросоюз...