Навальний показав «обличчя російської культури». Воно шокувало навіть росіян

Навальний показав «обличчя російської культури». Воно шокувало навіть росіян

Два дні тому новий прем'єр-міністр Росії Михайло Мішустін представив склад свого кабінету, а президент РФ одразу Путін підписав укази про призначення.

Посади в новому російському уряді зберегли одіозні міністр оборони Шойгу та закордонних справ Лавров.

Серед членів кабміну – чимало людей з українськими прізвищам. Окрім Чуйченка і Новака, які працювали на Росію ще за прем’єр-міністра Дмитра Медведєва, додалися Мурашко, Григоренко, Абрамченко, Оверчук, Чернишенко.

Російський опозиційний політик Олексій Навальний із усього уряду звернув увагу публіки на нову міністерку культури, 39-річну Ольгу Любимову. Він опублікував на своїй сторінці у фейсбуці світлину Ольги Борисівни, яка, вочевидь, яскраво передає її глибокий внутрішній світ. Майбутня членкиня уряду РФ сфотографована у футболці з нецензурним написом.

«Хто ви такі? Що вам треба? Я вас не знаю, ідіть нах...й», – написано на одязі Любимової (переклад на українську здійснила редакція «Українського дощу»). 

Зміст цієї фрази жінка намагається передати відповідним виразом обличчя і поставою.

Оприлюднюючи пост про Любимову, Навальний нагадав доречний, на його погляд, анекдот про пральню. Він підписав фото так: «Алло, це пральня?» Ну, а далі ви цей анекдот самі знаєте».

Ольга Любимова – журналістка і театрознавчиня, працювала на центральному телебаченні. Народилася в Москві в родині ректора Щепкинського театрального училища Бориса Любимова. Тобто, Ольга Борисівна – інтелігент не в першому поколінні.

У російських соцмережах думки про нову міністерку розділилися. Дехто написав, що «Любимова – людина культурна, сучасна, енергійна, зі стрижнем».

Проте більшість висміяли таке урядове призначення. Зокрема, відомий російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко назвав Любимову «міністеркою культури Оркостану» і додав:

«Ми народжені, щоб анекдоти зробить бувальщиною. Життя знову випередило мрію».

Нагадаємо, після вимушеної еміграції з РФ Бабченко якийсь час жив у Києві. Однак після обрання в Україні президентом Володимира Зеленського, він виїхав до Ізраїлю, побоюючись, що нова влада видасть його Путіну.

Інші також повправлялися в дотепності:

«Поміняли шило на мило».

«Теперішня зухвала дівчина-міністерка, виявляється, православнута на всю голову».

«Давно не відчував такого шоку. Уже кілька годин не можу отямитися».

«На мій погляд, якраз футболка – єдина перевага нової міністерки культури».

«Путін реалізує ленінську тезу про те, що будь-яка кухарка може керувати державою».

Як відомо, минулого тижня Дмитро Медведєв подав у відставку з посади прем’єр-міністра РФ. Своє рішення він мотивував тим, що хоче «розв'язати руки президенту Володимиру Путіну».

З огляду на присутність серед членів уряду РФ людей з українським корінням, нагадаємо: за свіжим переписом 2020 року, в Україні наразі проживає 37 млн громадян.

«Український дощ» писав, що спонукає українців відмовлятися від Батьківщини.

Теги
Схожi
У Польщі викрили схему незаконної легалізації українців
Світ
У Польщі викрили схему незаконної легалізації українців
Польські прикордонники викрили організовану злочинну групу, яка займалася незаконною легалізацією громадян України...
Крим став причиною руйнування відносин Росії та ЄС – Лавров
Світ
Крим став причиною руйнування відносин Росії та ЄС – Лавров
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що відносини між Росією і Європейським союзом зруйновані через події в Україні та в Криму...
Естонія звинуватила Росію в порушенні повітряного кордону
Світ
Естонія звинуватила Росію в порушенні повітряного кордону
Російський Іл-96 порушив кордон в районі острова Вайндлоо і пробув в повітряному просторі близько хвилини. МЗС Естонії вручив ноту протесту послу РФ Олександру Петрову...
Парламент Латвії визнав геноцид вірмен
Світ
Парламент Латвії визнав геноцид вірмен
Сейм Латвії визнав геноцид вірмен в Османській імперії, прийнявши декларацію із засудженням дій турків в 1915-1923 роках...
РФ пропонує заборонити заперечення вирішальної ролі СРСР у перемозі над нацизмом
Світ
РФ пропонує заборонити заперечення вирішальної ролі СРСР у перемозі над нацизмом
До Держдуми внесений законопроект, що поширює заборону на виступи, ЗМІ та інтернет. Пропонується також заборонити публічно прирівнювати мети уряду СРСР і нацистської Німеччини...