[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Нас кидають у препогану фазу, в якій війна заміняється чварами

Нас кидають у препогану фазу, в якій війна заміняється чварами
У них з’явився вільний від війни час. Масовані вкиди внутріполітичних розбратних тем – усе це свідчить про те, що вони не лише «по дурочці» відкрили внутрішній фронт, але й свідомо його підживлюють і каталізують.
 
Переключка на внутрішню політику виглядає цілеспрямованим застосуванням плюгавого прийомчика з довоєнного життя, яким завжди перебивали тему темою, заміщували негатив якимось перевіреним вкидом. І це працює: вже тиждень ні слиху ні диху про наших азовців.
 
Якщо це усвідомлена політика, то нас кидають у препогану фазу, в якій війна заміняється чварами. Причому робиться це в найгірший етап емоційної ями і тут, і на Заході. Не варто потім дивуватися, що в Європі виникають сумніви щодо допомоги країні, де як не журналістів хочуть карати, то стріляти своїх солдат, то опозиціонерів не випускають на Парламентську Асамблею НАТО в ручному вибірковому режимі.
 
Якраз там, на Заході, лускає бульбашка бункерного героїзму, закінчується беззастережна підтримка "еліти в футболках", добігає кінця індульгенція, на якій влада виїжджала ці 4 місяці.
 
Епоха самопіару та відеогастролей завершується. Має прийти висока професійність, наявність чіткої візії і вірність інституціям, а не ручному управлінню під прикриттям воєнного стану.
 
Прошу послухати мій відеоблог, бо справа гірша й глибша, ніж просто порахунки між кимось-там.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Стосовно необов'язковості предмету Історія
53% українців змінили своє ставлення до СССР. 27% все ще шкодують за розвалом СССР
У трагедії в Броварах може виявитися корупційний шлейф часів аваківського МВС
Українці врешті покінчили з патерном страждань і сприйняттям себе як нещасної жертви