Народився український поет Євген Рибчинський

Народився український поет Євген Рибчинський

21 грудня 1969 року народився український поет і композитор, автор багатьох пісень сучасної української естради, публіцист і громадський діяч Євген Рибчинський. 

Євген Юрійович Рибчинський (нар. 21 грудня 1969 року, Київ) народився в сім'ї відомого українського драматурга, поета-пісняра Юрія Євгеновича Рибчинського та його дружини, тренера з гімнастики Олександри Іванівни Рибчинської. Євген з ранньої юності писав вірші, прозу.

Рано пішов працювати - спочатку до спортивної газети в якості кореспондента, потім на радіо. Журналістську кар'єру розпочав на другому курсі держуніверситету ім. Т.Г.Шевченка, розпочавши роботу на Держтелерадіо України, спочатку в програмі «Бліц» радіостанції «Молода Гвардія», потім на УР-2 «Промінь» в першому комерційному радіо-шоу.

Вже на другому курсі факультета журналістики Євген зареєстрував першу в Україні інтелектуальну радіогру в прямому ефірі, автором і ведучим якої став сам. Програма називалась гра на гроші "Пан або пропав" і користувалась величезною популярністю у слухачів. Там почалась і його продюсерська кар'єра.

Євген рано одружився і вже в 20 років став молодим батьком - у нього і його дружини Анастасії народився первісток - син Микита. Та молодий батько встигав вчитися в університеті, працювати вечорами в прямому ефірі на радіо та планувати нові проєкти.

Так, у 1992 ним була створена компанія «MB Advertising Group». Основою діяльності компанії був маркетинг, виробництво та розміщення реклами.

Але вірші, музика, естрада, атмосфера творчості, в якій він виріс, взяли своє і Євген вирішив зареєструвати власну компанію "Музична біржа", яка буде займатися концертною діяльністю, працевлаштуванням артистів, записом аудіопродукції - пісень, концертів, рекламних роликів тощо. Таким чином, у 1993 разом з Володимиром Бебешко, Євген відкриває студію звукозапису «Музична біржа», яка стає провідною студією України 90-х років.

"Музична біржа" мала гарний старт і розвиток, серед її співробітників та замовників були найращі звукорежисери, виконавці, журналісти України. Компанія випустила золоті альбоми артистів Ель Кравчука і Таїсії Повалій, які посідали перші шпальта хіт-парадів. Майже на 90% ці альбоми складалися з пісень Євгена Рибчинського (музика і вірші).

В цей період Євгеном Рибчинським були написані пісні для Софії Ротару, Лоліти, Олександра Пономарьова, Лері Віна, Руслани, Саші Бєліної, Аї, Ірина Блохіної, Катерини Бужинської, Ірина Білик, Олександр  Малінін, Наталя Могілевська та інших. Євген був автором числених музичних концепцій аудіореклами для багатьох престижних світових брендів, що були представлені на ринку України, таких як Oriflame, MTI, UMC (Vodafone), Helen Marlen Group і багатьох інших.

Згодом, Євгеном було зареєстровано два авторських радіопроекти - "Наше радіо" (права на який згодом передав «Альфа груп») і "Радіо Ностальжі".

Радіо Ностальжі безпосередньо входило в один концепт проект з "Музичною біржою". Через рік радіостанція посіла першу сходинку рейтингу у місті Києві. На хвилях радіо Ностальжі, за запрошенням Євгена як медіа-менеджера і президента концерну МБ-груп, довгий час працювали такі видатні діячі культури як джазмен Олексій Коган, актор Олексій Горбунов, музикант і композитор Володимир Бебешко.

У 1996 р. провів масштабну акцію «Дорога до Храму», за рахунок якої був добудований Успенський собор КПЛ. Акція зібрала понад 200 000 доларів.

Організатор численних благодійних акцій для допомоги учасникам та сім'ям загиблих в АТО.

Трохи пізніше Євген розширює свій творчий концерн і стає співзасновником видавництва «Вавілон», яке видавало популярні жіночі журнали «L'Officiel» і «Єва».

Через деякий час він закриває журнали, продає радіостанцію і йде у велику політику.

З 2014 року, після Революції Гідності, Євген Рибчинський відбувається як український політик, громадський діяч та народний депутат Верховної Ради України VIII скликання.

У Верховній Раді працює як заступник голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю. Проводить благодійні акції на підтримку української армії, організовує збір коштів для родин загиблих бійців АТО, є співзасновником громадської організації «Громадське об’єднання «Спис». Євген Юрійович є співатором багатьох проукраїнських та проєвропейських законопроектів, зокрема закону про державну мову і мовні квоти на радіо і ТБ, а також закону про введення в календар України вихідного дня на католицьке Різдво для можливості святкування українцями 25 грудня і Різдва Христового на законному рівні разом з усією Європою.

25 грудня 2018 року був включений в список українських фізичних осіб, проти яких російським урядом було введено санкції.

фото: Євген з батьком Юрієм Рибчинським

фото: Євген з мамою Олександрою і старшим сином Микитою

Зараз Євген готує кілька нових творчих проектів, має 4 синів та багато амбітних планів. Наразі є автором поетичних збірок «Я — дзеркало», «На жовто-блакитній землі», популярним публіцистом, блогером кількох інтернет-проектів.

Редакція Українського Дощу від душі вітає Євгена Юрійовича з Днем народження і бажає натхнення, нових висот і творчих перемог!

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Український інститут національної пам’яті випустив книгу про волонтерів
Культура
Український інститут національної пам’яті випустив книгу про волонтерів
Зародившись на Майдані, волонтерський рух став суспільним феноменом, який не лише допоміг армії, але і зараз є тим рятівним колом, яке тримає багато процесів на плаву...
В Україні вийшли два томи видання «Корпус графіті Софії Київської»
Культура
В Україні вийшли два томи видання «Корпус графіті Софії Київської»
У книгах описали 7500 графіті Софії Київської...
Новий фільм Валентина Васяновича відібрано до фестивалю у Франції
Культура
Новий фільм Валентина Васяновича відібрано до фестивалю у Франції
Новий фільм режисера «Атлантиди» Валентина Васяновича - «Відблиск» - візьме участь в індустрійній секції фестивалю європейського кіно Les Arcs Film Festival у Франції...
У 2020 році Держкіно не заборонило жодного російського фільму
Культура
У 2020 році Держкіно не заборонило жодного російського фільму
Державне агентство України з питань кіно у 2020 році не заборонило жодного російського фільму, демонстрацію одного дозволило...
Український фільм «Мої думки тихі» отримав нагороду на фестивалі у США
Культура
Український фільм «Мої думки тихі» отримав нагороду на фестивалі у США
Фільм Антоніо Лукіча отримав нагороду на фестивалі у Санта-Моніці. Його було названо найкращим міжнародним ігровим фільмом...