[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

На телевізійному медіафронті – одні пристосуванці, перебіжчики та ура-хайпери

На телевізійному медіафронті – одні пристосуванці, перебіжчики та ура-хайпери
У своєму недільному відеоблозі я постарався вичерпно пояснити, чому владі так залежить мати в загальнонаціональному етері не вільних, незалежних журналістів – а своїх, перевірених, продажних. А якраз тому!
 
Їм позаріз потрібні професійні дуполизи, які свої кар’єри понабудовували не на громадянській свободолюбивій журналістиці, а на лизоблюдстві, безвідмовному обслуговуванні власника, зразковій слухняності, мовчазному сервілізмі кожної забаганки того, хто башляє. Це професійні задовольнятори ротом. Вони все життя були в сфері сервісу. Саме тому вони – безцінні. Бо перевірені десятиліттями медіа-прислужництва.
 
Ми програли інформаційний фронт не сьогодні - а вже давно, коли стояння над барикадами було оголошене як «професійний стандарт». І він вимагав НЕ МАТИ громадянської позиції, тим паче її ретранслювати. Це була понтіє-пилатівська журналістика: вмивати руки, бути над процесом, стояти посередині, а не по український бік.
 
Хто дозволяв собі з часом виходити з цього сонного царства пластикових підставок для мікрофонів – тому влаштовували корпоративну обструкцію.
 
Тож тепер не випадково  Ставка зроблена на них. І якщо ні суспільство, ні глядач, ні медіа-спільнота своїми зверненнями до Мінкульту чи ще кудись не здатні нічого добитися – все так і лишиться.
 
Усе набагато глибше. Прошу вислухати.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Стосовно необов'язковості предмету Історія
53% українців змінили своє ставлення до СССР. 27% все ще шкодують за розвалом СССР
У трагедії в Броварах може виявитися корупційний шлейф часів аваківського МВС
Українці врешті покінчили з патерном страждань і сприйняттям себе як нещасної жертви