[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Моральна неготовність країни до війни

Моральна неготовність країни до війни
Лякає навіть не стільки сама війна, скільки моральна неготовність країни до неї.
 
У 2014 всі довкола як бджоли у вулику роїлися довкола планів, ідей, об‘єднувалися. Не тільки порядні хлопці, але й повні негідники й казнокради бігли у військкомати, щоб отримати право захищати свою державу.
 
У 2021 усі, окрім військових, на повному розслабоні. Хороші хлопці між собою змагаються в нарцисизмі, погані готуються грабувати награбоване в разі чого.
 
7 років війни були повністю втрачені - готувалися лише ентузіасти.
 
Ми щороку ламаємо у мережі списи про те, що дітям викладати в школі - православ‘я, сексуальну освіту чи основи сім‘ї, а цивільну оборону вже давно відкинули як пережиток часів холодної війни.
 
Елементарних бомбосховищ не з‘явилося за цей час. На моїй вулиці їх всього два. У старих будинках. Поруч з якими стоять нові квартали монстрів на 25 поверхів.
 
Сподівання, що все буде ок і Путін не почне - оптимістичний план. «А что, б...я, еслі нєт?»
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Прослушку Медведчука мали б прослухати усі притомні українці. Аби знати своїх «героїв»
Заживьом в ніщєтє, но бєз соросят і нациков: хто готовий жити під російським чоботом?
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги