[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Мобілізація в рф: російське командування може призвати до 400 тис «одноразованих» солдатів

Мобілізація в рф: російське командування може призвати до 400 тис «одноразованих» солдатів

Останнім часом в інформаційному полі почали зʼявлятися повідомлення про підготовку нової хвилі мобілізації в росії, планами якої є призов 400 тисяч. 

Варто зауважити, що мобілізаційний резерв російської федерації – підготовлений – близько 1 млн 500 тис осіб. Мобілізаційний резерв загальний – близько 10 млн. Тому цифра в 400 тис виглядає більш-менш реально. Але вже є заяви російської сторони, що буде призвано не більше 150 тис осіб через матеріально-технічне забезпечення.

Зазначу, що під час першої хвилі "часткової" мобілізації в Росії мобілізували 320 тисяч солдатів. Водночас, хоча цих людей і змогли мобілізувати, забезпечити їх зброєю чи засобами індивідуального заходу не вийшло. 

Чи змогли підготувати ці 320 тисяч? Відповідь більш ніж очевидна, коли з’являється відео з-під Авдіївки, де окупанти скаржаться, що цілій роті не видали саперні лопатки, які на війні іноді мають більшу вагу, ніж автомати. І тут, виявляється, що 30% стрілецької зброї, яку видають частково мобілізованим, у технічно несправному стані.

Зауважу, що в мобілізованих окупантів взагалі немає аптечок та бронежилетів. Таким чином, навіть якщо РФ мобілізує 400 тисяч осіб, в країни-агресорки немає можливості їх підготувати та забезпечити.

Йдеться про фактично "м’ясні призови": одноразових солдатів, яких кинуть на передову і час перебування їх в окопах буде максимум 2-3 дні.

Нагадаю, в рамках весіннього призову в Росії вирішили запровадити розсилку цифрових повісток через електронний портал "Держпослуги". Зазначається, що тепер стало неможливо видалити свій акаунт з порталу. 

За інформацією Генштабу ЗСУ, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 14.04.23 орієнтовно склали: особового складу – близько 181 090 осіб.

 

 

 

 

 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Ракетні удари по Києву: рф змінює тактику атак - «полює» на «Patriot» та «NASAMS»
«Кадирівці» на лінії фронту: ISW видали інсайд «Правої Справи» за свої розвіддані
Удари по Києву: рф продовжить «полювання» на українську ППО - який запас ракет має агресор
РФ продовжує ядерний шантаж: що поєднує «евакуацію» на об’єкті «Бєлгород-22» і події навколо ЗАЕС