Лукашенко назвав єдиного союзника Росії

Лукашенко назвав єдиного союзника Росії

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що Білорусь залишається єдиним союзником Росії "в теперішній геополітичній обстановці".

Про це Лукашенко заявив в етері державного телеканалу "Білорусь-1".

"Єдиний союзник, який залишився у Росії, – Білорусь. Ми у Росії другі покупці газу після німців. Ми переробляємо величезна кількість їх нафти. Звичайно, вони не хочуть втратити Білорусь і економічно, але найбільше – політично. Тому що, втративши Білорусь, буде найсильніший удар по внутрішній політиці Росії", – сказав він.

Лукашенко також дав оцінку відносинам Білорусі з ЄС.

"Вони (Європейський союз. – Ред.) не змогли підкорити Білорусь своєму впливу. Ми від цього відмовилися. Часи минули, зрозуміли свою помилку, з'явився привід, в тому числі – війна в Україні, нормандський формат у Мінську – привід для того, щоб налагодити з нами відносини. А чому ми з ними повинні сваритися? Ми стали з ними налагоджувати стосунки, не лягаючи під них, вибачте, по-народному сказано. Ми хотіли гідно з ними співпрацювати, вони це взяли", – зазначив президент.

Лукашенко додав, що Білорусь "затиснута між молотом і ковадлом, між цими двома гігантами, з одного боку – Росія, з другого – Євросоюз.

"І котел, який нас постійно підігріває з півдня – Україна, воююча Україна", – наголосив глава держави.

Нагадаємо, Лукашенко відвідав у Москві військовий парад, після чого заявив про втручання Росії у внутрішні справи Білорусі.

Як писав "Український дощ", Лукашенко закликав озброюватися.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
У Татрах дві туристки з Чехії скупалися у заповідному озері
Світ
У Татрах дві туристки з Чехії скупалися у заповідному озері
У Татрах дві туристки з Чехії, порушивши правила національного парку...
Російські «тролі» торжествують — українці та поляки роблять за них всю руйнівну роботу
Світ
Російські «тролі» торжествують — українці та поляки роблять за них всю руйнівну роботу
Аналітичний центр Res Futura зафіксував різке зростання антиукраїнських настроїв у польському сегменті інтернету...
Скандал у Польщі: кандидатка в мери Кракова демонстративно викинула прапор України і ЄС
Світ
Скандал у Польщі: кандидатка в мери Кракова демонстративно викинула прапор України і ЄС
Кандидатка у мери Кракова, польська модель  Маріанна Шрайбер випустила провокаційний передвиборчий ролик...
У Бухаресті проросійські сили організували «Марш нормальності» проти ЛГБТ-прайду
Світ
У Бухаресті проросійські сили організували «Марш нормальності» проти ЛГБТ-прайду
Скандальна депутатка румунського Сенату скликала румунів на свій «Марш нормальності» 13 червня...
ОАЕ готові заплатити Ірану $20 мільярдів за припинення атак
Світ
ОАЕ готові заплатити Ірану $20 мільярдів за припинення атак
Міністерство закордонних справ ОАЕ категорично заперечило передачу коштів Ірану...