Корону «Міс Україна Всесвіт 2020» отримала киянка Єлизавета Ястремська

Корону «Міс Україна Всесвіт 2020» отримала киянка Єлизавета Ястремська

Киянка Єлизавета Ястремська здобула титул “Міс Україна Всесвіт” і представить нашу країну на конкурсі “Міс Всесвіт-2020”, який відбудеться у першій половині 2021 року. Що відомо про красуню?

Організатори конкурсу довго думали, як його провести, аби убезпечити конкурсанток та гостей на час пандемії. Тож вперше за історію конкурсу його не проводили у звичному масштабі, і переможницю вибрали без відбору серед інших конкуренток.

"Провівши консультації з нашими партнерами з Miss Universe (США), ми прийняли єдине вірне рішення в цьому році - відмовитися від проведення конкурсу в масштабному форматі, звичному для "Міс Україна Всесвіт". Титул "Міс Україна Всесвіт"-2020, рішенням глави конкурсу Анни Філімонової і Оргкомітету "Міс Україна Всесвіт", який підтримав її одноголосно, буде переданий "I Віце-Міс Україна Всесвіт"-2019, киянці Єлизаветі Ястремський, яка і представить Україну на конкурсі "Міс Всесвіт"-2020", - пояснили своє рішення в оргкомітеті.

Як повідомляється на Facebook-сторінці оргкомітету “Міс Україна Всесвіт”, цьогоріч через пандемією організатори відмовилися від звичного формату: переможницю обирало не почесне журі, а оргкомітет конкурсу на чолі з його власницею Ганною Філімоновою.

За словами організаторів конкурсу, Єлизавета Ястремська прекрасно зарекомендувала себе протягом минулого, досить складного, 2020 року. Єлизавета Ястремська – “Віце-Міс Україна Всесвіт 2019”.

Хто така Міс Україна-Всесвіт 2020?

Дівчина змогла здобути перемогу в міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019, створила власний бренд вечірніх суконь і купальних костюмів Elza, займалася розвитком себе як духовно, так і фізично, поєднуючи інтенсивні тренування в спортзалі з медитативними практиками і вивченням основ філософії і світобудови в Індії.

Єлизавета Ястремська народилася в багатодітній родині – у неї два брати і сестра. Володіє англійською та французькою мовами, вивчає німецьку мову. Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю “Управління персоналом і маркетинг”. Захоплювалася візажем, закінчила школу телеведучих. Працювала моделлю і встигла побувати на сторінках багатьох відомих журналів, була на обкладинках таких видань як: L’Officiel, Наталі, Ліза.

"Сказати, що я неймовірно щаслива – нічого не сказати! Про титул “Міс Україна Всесвіт” я мріяла з дитинства, робила декілька спроб втілити ці мрії. У 2016 році я пройшла до фіналу конкурсу, але з особистих причин не змогла взяти участь. У минулому році я знову пройшла у фінал, посіла друге місце і отримала титул “I Віце-Міс Україна Всесвіт-2019”. А в цьому році доля розпорядилася чарівним чином і я отримала титул, про який мріяла все життя» – ділиться враженнями Єлизавета Ястремська.

В оргкомітеті “Міс Україна Всесвіт” додали, що у зв’язку з пандемією коронавірусу в світі, проведення фіналу конкурсу “Міс Всесвіт-2020” перенесено на першу половину 2021 року.

Відео нагородження з'явилося на офіційному YouTube-каналі конкурсу.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
ДТП в Україні за 2020 рік. Інфографіка
Україна
ДТП в Україні за 2020 рік. Інфографіка
У 2020 році в Україні сталося 168 107 ДТП, унаслідок яких 3541 особа загинула і ще 31 974 травмувалися...
Українське підприємство випустило 1000-ий надлегкий літак «Aeroprakt -22»
Україна
Українське підприємство випустило 1000-ий надлегкий літак «Aeroprakt -22»
Український виробник надлегких літаків, компанія Aeroprakt, виготовила тисячний літак моделі А-22, який буде проданий в Німеччину...
231 млн грн не використав Фонд боротьби з COVID-19 на доплати медикам
Україна
231 млн грн не використав Фонд боротьби з COVID-19 на доплати медикам
Фонд боротьби з COVID-19 за підсумками 2020 року не використав майже 35% передбаченої суми на доплату медикам медзакладів системи управління Міністерства охорони здоров'я та 115 млн грн медикам комунальних медзакладів...
В Україні перевірять будинки для літніх людей
Україна
В Україні перевірять будинки для літніх людей
Державній службі з надзвичайних ситуацій доручили перевірити стан протипожежної безпеки в готелях, пансіонатах та хостелах України...
Військовий налагодив «схему» продажу зброї на Львівщині 
Україна
Військовий налагодив «схему» продажу зброї на Львівщині 
28-річному контрактнику однієї з частин ЗСУ у Яворівському районі оголосили про підозру у збуті зброї...