[]

Хлопчик з обкладинки альбому Nirvana подав до суду на групу

Хлопчик з обкладинки альбому Nirvana подав до суду на групу

Чоловік, який немовлям з'явився на обкладинці альбому Nirvana Nevermind (1991) судиться з групою. Про це повідомляє Variety.

Обкладинка альбому Nevermind стала однією з найбільш впізнаваних обкладинок всіх часів. На ній зображене оголене немовля під водою в басейні.

Знімок зазвичай сприймається як заява про капіталізм, оскільки включає цифрове накладення доларової банкноти на риболовецькому гачку, до якого, схоже, з ентузіазмом пливе дитина. Несексуальні оголені фотографії немовлят, як правило, не вважаються забороненим контентом по закону.

Однак Спенсер Елден так не вважає.

30-річний чоловік, який був тим немовлям, подав позов проти довгого списку відповідачів, включаючи живих учасників групи Дейва Грола і Кріста Новоселича; Кортні Лав, що управляє майном Курта Кобейна; Гая Осірі і Хізер Паррі, керуючих маєтком Кобейна; фотографа Кірка Веддлі; художнього керівника Роберта Фішера; і ряду існуючих або неіснуючих звукозаписних компаній, які випустили або поширили альбом за останні три десятиліття.

За даними Variety, він вимагає не менше 150 000 доларів від кожного відповідача позову.Спенсер стверджує, що його зображення оголеної натури на обкладинці альбому є забороненим відвертим контентом із зображенням дітей.

«Відповідачі навмисно продавали це в комерційних цілях і використовували шокуючий характер зображення Спенсера для просування себе і своєї музики за його рахунок. Відповідачі використовували відвертий контент, який зображує Спенсера, як важливий елемент схеми просування платівок, що зазвичай використовуються в музичній індустрії для залучення уваги, де на обкладинках альбомів діти зображувалися в сексуально провокаційній манері, щоб здобути популярність, стимулювати продажі і привернути увагу ЗМІ та критиків», - йдеться у позові.

Роберт Льюїс, адвокат Елдена, пропонує незвичайну інтерпретацію зображення, стверджуючи, що включення валюти в кадр змушує дитину виглядати «секс-працівником».Відзначимо, Елден неодноразово відтворював цю сцену, пірнаючи в басейн, щоб позувати (в плавках) з нагоди 10-ї, 17-ї, 20-ї та 25-ї річниці альбому.

Однак в більшості інтерв'ю, що супроводжували ці фотосесії, він висловлював глибоко змішані почуття з приводу того, що прославився завдяки обкладинці Nevermind. Йому ніяково, що майже всі бачили його голим. До цього часу, незважаючи на його неоднозначне ставлення до фотографії, він не називав її забороненою.Елден розповідав, що йому ніколи не платили за фотографію понад ті 200 доларів, які його батьки отримали за неї в день зйомки.

У попередніх інтерв'ю він стверджував, що намагався зв'язатися з Гролом і Новоселичем на дружній ноті, але так і не отримав відповіді. Можливо, новий позов заснований на тому, що батьки Елдена навіть не підписали документи, що дозволяють будь-яке використання зображення.

[]
Теги
Схожi
Акторові Деніелу Крейгу присвоїли звання «почесного командера» Королівських ВМС
Шоубiз
Акторові Деніелу Крейгу присвоїли звання «почесного командера» Королівських ВМС
Британський Королівський флот повідомив, що зірка «Джеймса Бонда» актор Деніел Крейг став почесним командером - таке ж звання має вигаданий секретний агент...
Володимир Дантес запустив стендап-шоу з українськими коміками
Шоубiз
Володимир Дантес запустив стендап-шоу з українськими коміками
Музикант, співак,  Володимир Дантес запустив Stand-up 380 — шоу, в рамках якого виходитимуть стендапи українських коміків...
Шоумен Кондратюк подав петицію до президента про заборону концертів артистів з РФ
Шоубiз
Шоумен Кондратюк подав петицію до президента про заборону концертів артистів з РФ
Український шоумен Ігор Кондратюк зареєстрував петицію до президента про заборону в Україні концертів російських виконавців...
Анджеліна Джолі спробувала знову «кинути» Бреда Пітта
Шоубiз
Анджеліна Джолі спробувала знову «кинути» Бреда Пітта
Колишній чоловік подав новий позов проти актриси...
18-річна донька Кейт Мосс відкрила показ в Нью-Йорку
Шоубiз
18-річна донька Кейт Мосс відкрила показ в Нью-Йорку
Лілі довірили відкрити показ Richard Quinn в рамках Тижня моди в Нью-Йорку...