[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

«Генпрокурора ДНР» звільнили з «Укрзалізниці»

«Генпрокурора ДНР» звільнили з «Укрзалізниці»

Ігор Сагунов, якого Кремль рекомендував на посаду генпрокурора так званої «ДНР», більше не працює в «Укрзалізниці».

Про це ідеться в офіційній відповіді АТ «Українська залізниця» на інформаційний запит «Українського дощу».

«Станом на 12. 02. 2020 Сагунов Ігор Михайлович не перебуває в трудових відносинах з акціонерним товариством «Українська залізниця», – зазначено в повідомленні.

Іншу інформацію стосовно цієї особи у пресслужбі повідомити відмовилися, посилаючись на закон «Про доступ до публічної інформації». Мовляв, відповідно до законодавства, АТ «Укрзалізниця» є розпорядником лише інформації, яка стосується умов постачання товарів, послуг та цін на них.

У своєму запиті на ім’я голови правління АТ «Українська залізниця» кореспондент «Українського дощу» просив повідомити, на яких посадах у системі «Укрзалізниці» працював Ігор Сагунов, коли і чому його звільнили та чи здійснюється перевірка кандидатів на відповідальні посади на лояльність до України.

Раніше ЗМІ писали, що Сагунов працював на «Укрзалiзниці» рядовим фахiвцем у департаментi безпеки. Але в грудні 2019 року директор Південно-Західної залізниці Григорій Бевз призначив його своїм заступником із безпеки й особисто представив колективу.

На антиукраїнському мітингу в Донецьку

 

Відомо, що уродженець Макіївки Сагунов у різні роки працював у підрозділах прокуратури Макіївки, міста Донецька й Донецької області. У квітні 2012 року його призначили прокурором Донецька.

У 2014 році Сагунов був відвертим прихильником «русского мира» й активістом на мітингах у Донецьку. Журналістам вдалося розшукати список кандидатур в «уряд» так званої «ДНР», де Ігоря Сагунова Кремль рекомендував як генерального прокурора окупованої частини Донецької області.

Список, про який ідеться, було знайдено у зламаному хакерами листуванні помічника президента РФ Владислава Суркова, який негласно від імені Кремля опікувався Україною.

На підконтрольній території Ігор Сагунов з'являється в 2017 році, почавши діяльність у ДП «Артемсiль».

Журналісти стверджують, що лобiювання Сагунова на високу посаду підтверджує зв’язки директора Південно-Західної залізниці Григорія Бевза зі «смотрящим» від сім’ї Януковича Андрієм Альошою.

Нагадаємо, 2018 року Григорія Бевза звільнили з Південно-Західної залізниці, проте в грудні 2019-го Вінницький апеляційний суд поновив його на посаді.

Під час роботи на держпідприємстві «Артемсiль»

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
Уряд забув підвищити пенсії з 1 березня. Через коронавірус?
Україна
Уряд забув підвищити пенсії з 1 березня. Через коронавірус?
Перерахунок здійснюється Пенсійним фондом на підставі рішення Кабміну, а такого рішення досі немає...
Екс-нардеп став таксистом
Україна
Екс-нардеп став таксистом
Колишній народний депутат Михайло Гаврилюк працює сьогодні таксистом...
Прикордонники перевірятимуть температуру у прибулих з Росії
Україна
Прикордонники перевірятимуть температуру у прибулих з Росії
«У нас є протокол дій для прикордонників... І завтра, там кілька пунктів залишилося ще по Російської Федерації, ми їх візьмемо під контроль. І у нас буде тотальний скринінг температури», - заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.
...
У Києві перейменували парк імені Миколи Островського
Україна
У Києві перейменували парк імені Миколи Островського
Радянський письменник Островський висміював борців за незалежність України. Його найвідоміші романи – «Як гартувалася сталь» та «Народжені бурею»....
На Чернігівщині Ленін пішов з молотка за гарну ціну
Україна
На Чернігівщині Ленін пішов з молотка за гарну ціну
Пам’ятник «вождю світового пролетаріату» продали на аукціоні через систему ProZorro за 375 тисяч гривень...