[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Гарант попросив олігархів скинутися – треба 500 млн доларів

Гарант попросив олігархів скинутися – треба 500 млн доларів

Президент Володимир Зеленський попросив великих українських бізнесменів виділити державі 12-13 млрд гривень (близько 450-500 млн доларів) для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомив сам гарант в ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV.

«Я говорив з ними дуже відверто. Я сказав, що ця країна вас годувала довгий час. Прийшов час вам допомогти країні», – розповів Зеленський.

За його словами, гроші потрібні для закупівлі великих партій тестів, необхідного медобладнання, захисних та дезінфікуючих засобів.

Один з великих бізнесменів, який був присутній на зустрічі з президентом, розповів, про що просив Зеленський.

«(Нам – Ред.) треба виконувати ті функції місцевої влади, які вони самі виконувати не здатні або не мають ресурсів для виконання. Мається на увазі, що ми повинні в регіонах, де у нас підприємства, скоординуватися з ОДА, перевірити роботу місцевих лікарень, забезпечити їх необхідним, скласти списки малозабезпечених і доставляти їм харчування. 1000 гривень доплати пенсії, які пообіцяв президент, – це крапля в морі, яка нічого не вирішить», – сказав підприємець.

За його словами, після президента виступив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, який поскаржився на кричуще невиконання держбюджету за перший квартал 2020 року. Окрім того, через фактичну зупинку багатьох сфер економіки доходи бюджету у другому кварталі значно скороятться.

«Ситуація критична, і все залежить від нас, від бізнесу. Загалом, треба брати відповідальність на себе, як у 2014-му», – зазначило джерело.

Підприємець повідомив, що більшість присутніх на зустрічі із Зеленським зголосилася взяти на себе певні зобов'язання.

«Але були і ті, хто сказав, що допомогти не зможе. Це, на мій подив, були деякі компанії з «нової економіки» – деякі гіганти інтернет-торгівлі, фармацевтики», – наголосив представник великого бізнесу.

Колишній міністр транспорту Володимир Омелян назвав зустріч Зеленського з олігархами «просто епічною», від якої «не один із них у шоці».

«Вовина» тисяча не допоможе і не стане «Юліною», бо так буває лише раз. Президент взагалі розуміє, що у 80% людей немає заощаджень, щоб прожити тижнями без роботи? Чи він вважає, що люди «приколюються»: хочуть – їдуть електричкою і метро, а хочуть – на «рендж ровері»? – написав він у Фейсбуці.

Омелян наголосив, що людям треба просто вижити, а тому вони хочуть знати, що держава «їх друг і партнер, а не гопник із сусіднього двору».

Як повідомляв «Український дощ», 16 березня Володимир Зеленський зустрівся в Офісі президента з олігархами та найбагатшими бізнесменами України.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
Лерос не прийшов на допит, а Єрмака захищає адвокат Портнова
Політика
Лерос не прийшов на допит, а Єрмака захищає адвокат Портнова
Відразу дві слідчі установи викликали 3 квітня народного депутата Гео Лероса на допит, СБУ та ДБР.  Лерос, який оприлюднив компроментуючі відеозаписи з братом голови ОПУ Денисом Єрмаком, не прийшов на допит в СБУ, а Єрмак побував у НАБУ....
Україна допоможе багатостраждальній Італії
Політика
Україна допоможе багатостраждальній Італії
«Українські фахівці отримають неоціненний досвід, допоки в нас немає піку хвороби. І повернуться, коли будуть найбільш потрібні вдома. Цей досвід не можна нічим замінити», – наголосив президент України....
Українці звинуватили Єрмака у державній зраді і корупції
Політика
Українці звинуватили Єрмака у державній зраді і корупції
На офіційному інтернет-представництві Президента з’явилася петиція про звільнення та притягнення до кримінальної відповідальності голови ОПУ...
До санкцій ЄС проти Білорусі приєдналася і Україна
Політика
До санкцій ЄС проти Білорусі приєдналася і Україна
Санкції Європейського Союзу проти Білорусі було введено у 2004 році за утиски білоруських опозиційних політиків. Україна приєдналася до цих сакцій, підписавши відповідний документ, що опублікований на сайті ЄС....
70% не задоволені «втіленням мирного плану» на Донбасі
Політика
70% не задоволені «втіленням мирного плану» на Донбасі
До президента Зеленського позитивно ставиться 46% українців, нейтрально – 33%, негативно – 21%. До голови ОПУ Єрмака мають прихильність тільки 6%...