[]

Ціни в Туреччину зросли через російських туристів: яка є альтернатива?

Ціни в Туреччину зросли через російських туристів: яка є альтернатива?

Українці цього літа вже можуть не чекати дешевих поїздок до Туреччини, бо туди почали літати російські туристи. Виграли в цю лотерею ті, хто купував тури в період, коли Україну накривали дощі, тобто місяць тому. Тепер ціни підвищилися на 20%, і тим, хто хоче відпочити дешевше, радять обирати інші напрямки.

Куди можна полетіти в сезон не за всі гроші світу та коли можуть подешевшати тури до Туреччини?

Туреччина подорожчала: причини

Туреччина та Єгипет вважаються найпопулярнішими літніми курортами, які обирають українці. Ціни на тури зазвичай дешевші не в сезон, а зараз традиційно зростають. Однак цього року на ціну вплинув ще один фактор – російські туристи, які почали літати до країни з 22 червня. Тепер, за даними туроператорів, за останній тиждень тури до Туреччини подорожчали на 20%.

Найчастіше українці обирають відпочинок all inclusive на першій лінії моря. Наразі такі тижневі путівки на двох обійдуться в середньому 28 тис. грн без перельоту. А готелі з додатковими перевагами, зокрема аквапарком, стартуватимуть від 30 тис. грн.

Заказать тур в Турцию | Фабрика Гришкофф

"Дешеві путівки до Туреччини бувають у травні й жовтні. Червень, липень серпень і вересень – це високий сезон, у будь-якому разі дешевих путівок у такі дати не буває. Це перша причина. Друга причина – це те, що з 22 червня туди полетіли російські туристи. Ось ці два фактори – початок сезону і рейси з РФ – призвели до зростання цін. Тому казати, що цього року буде дешева Туреччина, не доводиться", – розповів директор туристичної фірми "Поїхали з нами" Олег Кулик.

За його словами, цього року Туреччина серед українців побила рекорди – за один тиждень червня було 300 рейсів, що на 40% більше за аналогічний період у 2019 році. Найближчим часом буде збалансовано попит і пропозицію, відкриються нові готелі і, можливо, ціни на Туреччину трохи впадуть або зростуть ще більше.

Альтернатива: куди полетіти дешевше

Другим за популярністю серед українців вважається Єгипет. Наразі тижневі тури на двох можна знайти і від 14 тис. грн без перельоту, а хороші популярні готелі коштуватимуть у середньому 25 тис. грн. Це вже дешевше, ніж у Туреччині, тому туроператори очікують збільшення рейсів саме до Єгипту.

Отдых в Турции привлек рекордно мало туристов в ноябре

"Останні півтора місяця туроператори складали рейси до Туреччини, тепер частина українців переорієнтується на Єгипет. Він буде дешевший, бо туди російські туристи не полетіли", – сказав Кулик.

За його словами, у червні українці обирали країни за такою пріоритетністю:

1. Туреччина – 65%,

2. Єгипет – 15 %,

3. Чорногорія – 6%,

4. Греція – 3,5%,

5. Албанія – 2%,

6. Кіпр – 1%.

Менш ніж один відсоток громадян обирали Домінікану, Болгарію, Грузію, Хорватію, ОАЕ. Однак усі ці країни мають іншу специфіку відпочинку. Українці ж рідко обирають літній відпочинок, орієнтуючись на щось інше, окрім all inclusive.

Однак в альтернативних варіантах є плюси. Наприклад, у Чорногорії неймовірна природа та смачна кухня, а також не потрібно здавати ПЛР-тест. Також не вимагає результати тесту Албанія.

Черногория ужесточила правила въезда для россиян | «Новый компаньон»

Що стосується Кіпру, то там вимагають аж два тести – коли вилітаєш з України і прилітаєш до них.

Чорногорія, яка посідає третє місце за популярністю серед українців, – це маленька країна. Тому там найчастіше здають апартаменти, готелів мало. Ціни різні і залежать від якості житла і його розташування. Якщо не враховувати переліт і харчування, то на двох за тиждень ціни стартуватимуть від 7 тис. грн за скромні апартаменти і від 20 тис. грн за кращі умови.

Відпочинок all inclusive у Чорногорії – задоволення не з дешевих. Тиждень такої відпустки обійдеться від 40 тис. грн на двох без перельоту. 

Отже, попри продовження пандемії українцям є куди поїхати, але не всюди дешево. Найімовірніше, після завантаженої росіянами Туреччини наші громадяни оберуть Єгипет, який порадує дешевшими путівками.

Туроператоры назвали стоимость тура в Египет после открытия чартеров –  Москва 24, 23.04.2021

 
[]
Теги
Схожi
Підліток зі Львівщини став наймолодшим українцем, який підкорив Кіліманджаро
Подорожі
Підліток зі Львівщини став наймолодшим українцем, який підкорив Кіліманджаро
13-річний Данило Бега став наймолодшим українцем, якому вдалося підкорити найвищу гору Африки...
Туристи із Саудівської Аравії у захваті від Львова
Подорожі
Туристи із Саудівської Аравії у захваті від Львова
Туристів із Саудівської Аравії гуляють по місту, насолоджуються місцевим колоритом і купують сувеніри...
Українець облетів 50 країн світу і встановив два національні рекорди за час пандемії
Подорожі
Українець облетів 50 країн світу і встановив два національні рекорди за час пандемії
Перший рекорд: за максимальну кількість ПЛР-тестів з різних країн та територій - 15 тестів. Другий рекорд: за максимальну кількість країн та територій, відвіданих під час пандемії, а саме - 50...
Новий унікальний туристичний маршрут презентували у Рівному
Подорожі
Новий унікальний туристичний маршрут презентували у Рівному
Новий туристичний маршрут базується на архітектурній спадщині і має назву «Волинські барбакани»...
Які європейські країни відкрилися для українських туристів?
Подорожі
Які європейські країни відкрилися для українських туристів?