Через чутки про зречення від королівського престолу Єлизавета II ледь стримує лють

Через чутки про зречення від королівського престолу Єлизавета II ледь стримує лють

Королівські експерти повідомили про неприємний інцидент, що стався між принцом Чарльзом та Єлизаветою II. Виявилося, що в Букінгемському палаці почали поширюватися чутки про те, що монархиня збирається зректися престолу на користь свого сина.

Звичайно, королева розлютилася у той момент, коли слуги принца Чарльза висловили радість з приводу повідомлень про те, що Її Величність залишає посаду глави Великобританії.

Відомо, що багато років тому, коли Єлизавета II стала королевою, вона сказала своїй двоюрідній сестрі Маргарет Роудс, що ніколи не здасться і покине трон. Це могло б статися лише у двох випадках: хвороба Альцгеймера чи інсульт. Незважаючи на проблеми зі здоров'ям, королева чесно служить інституту британської монархії та виконує усі свої обов'язки та клятви, дані британському народу.

Щоправда, останнім часом стан Єлизавети II не тішить, а шанувальники та експерти наполягають на тому, щоб королева взяла перерву та вийшла на заслужену відпустку, дозволивши принцу Чарльзу очолити британську корону. Але Її Величність налаштована дуже серйозно і не збирається залишати свою посаду.

Монархиня впевнена, що вік — це лише цифри, а з передовою медициною та суворим режимом можна продовжити молодість і зберегти міцність організму. Єлизавета II була обурена помилкою, якої припустилися помічники принца Чарльза. Про це розповів королівський письменник та біограф Роберт Джобсон у своїй книзі у 2006 році. За словами експерта, цей неприємний інцидент підірвав репутацію принца Чарльза і, здавалося, позбавив його можливості наблизитись до вершини британської корони.

«У листопаді 1998 року невідома людина справедливо відповіла за явно помилкову спробу підірвати репутацію Чарльза та зміцнити його становище як спадкоємця престолу. Це розгнівало королеву, яка зажадала негайних пояснень з боку свого старшого сина», - пояснив фахівець.

З'ясувалося, що Єлизавета II прочитала інформацію про радника палацу, який заявив, що принц Чарльз буде «схвильований», якщо його мати зречеться престолу. Джобсон також додав, що ця людина була шанувальником принца Чарльза і вирішила розповісти про це, щоб виставити Уельського у кращому світлі.

Радник зрадів, що принцові таки дістанеться особиста хвилина слави. Однак це була жахлива зрада королеви, яка не очікувала, що її так швидко відправлять на пенсію. Відомо, що тоді Єлизавета II зателефонувала до принца Чарльза, коли він був з офіційним візитом у Болгарії. Монархиня вирішила особисто дізнатися, як Уельський буде радіти і дякувати небесам за її зречення від престолу.

"Він нічого про це не знав, але погодився зі своєю матір'ю, що слід опублікувати спільну заяву, в якій Чарльз підкреслить своє незмінне захоплення і прихильність до королеви", - заявив Джобсон.

Принц Чарльз наполягав на тому, що, «якби хтось із його співробітників був винен, у всіх полетіли б голови з плечей».

Варто відзначити, що після цього інциденту у Букінгемському палаці було проведено розслідування, а секретарка принца Чарльза буквально побіліла після того, як дізналася, чим так розсердив королеву її дорогоцінний син. Звичайно, принц Уельський заявив, що не бажає, щоб його мати здалася і покинула королівський трон.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"1","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Молдова взаємодіє з НАТО: Кишинів хоче видалити російський контингент з Придністров'я
Світ
Молдова взаємодіє з НАТО: Кишинів хоче видалити російський контингент з Придністров'я
Нагадаємо, російські війська було введено до Придністровського регіону Молдови 29 липня 1992 року...
У Молдові ввели режим надзвичайної ситуації через кризу з постачанням газу з РФ
Світ
У Молдові ввели режим надзвичайної ситуації через кризу з постачанням газу з РФ
За початковою домовленістю виплата за газ мала бути проведена до 20 січня. Кишинів попросив про відстрочку, проте «Газпром» у цьому проханні відмовив...
Прохання принца Гаррі та Меган Маркл щодо особняка у Великобританії було відхилено
Світ
Прохання принца Гаррі та Меган Маркл щодо особняка у Великобританії було відхилено
Сассекські спокійно ставляться до масштабних переїздів, адже вони встигли змінити кілька котеджів та резиденцій за той недовгий час як познайомилися майже 6 років тому...
Білл Гейтс прогнозує пандемії, набагато страшніші за COVID-19
Світ
Білл Гейтс прогнозує пандемії, набагато страшніші за COVID-19
До наступних пандемій слід готуватися вже зараз і слід витрачати мільярди для недопущення краху економіки, вважає Гейтс...
Країна-агресор відхрещується від війни в Україні, називаючи це «громадянським конфліктом»
Світ
Країна-агресор відхрещується від війни в Україні, називаючи це «громадянським конфліктом»
Сьогодні зранку посольство РФ у Канаді розкритикувало заяву глави МЗС Канади Мелані Жолі щодо українських солдатів, які загинули внаслідок військових дій з боку Росії...