Боксер Ломаченко прийшов на зустріч із українцями в Австралії у футболці з голубом миру

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко (17-3, 11 КО) продовжує підготовку до поєдинку проти Джорджа Камбососа (21-2, 10 КО). Боксер із Білгород-Дністровського провів відкрите тренування, а також зустрівся з представниками української діаспори в Австралії.
Відповідні фото були опубліковані на сторінці компанії NunanBoy Promotions у соціальній мережі Instagram. На фото видно, що Ломаченка у Перті прийшли підтримати чимало українців. Вони прийшли на зустріч із ексчемпіоном із національною символікою, а деякі з них були у вишиванках.
36-річного боксера зустріли представники української діаспори та журналісти, у розмові з якими ексчемпіон дав коментар щодо майбутньої події.
"Звичайно, я схвильований майбутнім боєм. Хочу здобути перемогу. Сподіваюся, що все пройде добре, і подивимося, що станеться. У нас залишився всього тиждень тренувань, який пройде тут. Почнемо вже завтра. Послання супернику? Не хочу говорити. Це змагання, у якому переможе найсильніший", – заявив Ломаченко.
Також боксер коротко прокоментував зустріч з українською діаспорою:
"Звичайно, я дуже ціную вашу підтримку. Побачимося на арені".
Сам боксер після роботи на рингу одягнув футболку із зображенням білого голуба – символу миру, знімок з яким він публікував одразу після початку повномасштабного вторгнення росії до України. При цьому, нагадаємо, за всі ці два роки Ломаченко так і назвав агресором рф.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Нагадаємо, бій Ломаченко – Камбосос відбудеться 12 травня. Минулого тижня стало відомо, що в Україні відмовилися транслювати поєдинок. Уболівальникам розповіли, де дивитися бій у цьому випадку.
Раніше Камбосос поділився очікуваннями від бою з Ломаченком, пообіцявши відбити українцеві голову. Василь та Джордж мали битися влітку 2022 року, але українець відмовився через напад росії на Україну. При цьому нещодавно австралієць потрапив у скандал, запросивши до свого табору для підготовки до поєдинку боксера з РФ, який підтримує війну.
Після того, як стало відомо про проведення бою Василя та Джорджа, українця виключили відразу з кількох світових рейтингів.
Вечір боксу відбудеться у Перті. На кону стоятимуть вакантний титул чемпіона світу за версією IBF у легкій вазі, а також титул IBO, яким володіє Камбосос.
Свій минулий бій Ломаченко провів у травні 2023 року в США проти абсолютного чемпіона світу Девіна Хейні та зазнав поразки одноголосним рішенням суддів.
Український Дощ писав раніше, що лідери збірної України з волейболу відмовилися грати за команду в новому сезоні.