Батьки керівника «Укрпошти» виявилися затятими «ватниками»

Гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський у соцмережах відповів на запитання про антиукраїнську позицію своїх батьків і написав, що не поділяє їхніх поглядів.
Обговорення провокативних постів Елли та Юхима Смілянських відбулося на сторінці керівника “Укрпошти” у фейсбуці, де, до речі, вказано, що Ігор Смілянський мешкає у Нью-Йорку.
На думку Ігоря Смілянського, “кожен має свій життєвий досвід“.
“Я не поділяю їхні погляди, але вони мають право їх мати точно так само, як і Ви“, – написав Смілянський користувачу, який запитав у нього про погляди батьків.
Користувачі соцмереж при цьому зазначили, що діти не відповідають за батьків, але до людини, яка очолює велику державну компанію прикута суспільна увага.
На своїй сторінці у фейсбуці Елла Смілянська розміщує світлини з “георгіївськими стрічками”, а також радянську символіку та російські пропагандистські висловлювання.
Батько голови “Укрпошти“ часто публікує у соцмережі пости експрем’єра України Миколи Азарова. А зірваний концерт Костянтина Райкіна в Одесі викликав у Юхима Смілянського обурення зі словами:
“Ганьба бандерівцям”.
Ігор Смілянський ще 1995 року переїхав з батьками до США і отримав американське громадянство. Вони мешкають там і досі, а їх син 2016 року очолив “Укрпошту“. 17 серпня 2018 року зі Смілянським підписано новий трирічний контракт.