Алек Болдвін вибив телефон із рук жінки, яка назвала його вбивцею

Американський актор Алек Болдвін вибив телефон із рук жінки, яка звинуватила його у вбивстві українки на зйомках фільму Іржа. Відповідне відео було опубліковано в Мережі.
У ролику можна побачити, як жінка підходить до актора в кафе в Нью-Йорку і наполегливо закликає його сказати: «Свободу Палестині». Вона також назвала Болдвіна злочинцем і звинуватила у вбивстві.
«Чому ти вбив цю леді? Ти вбив цю леді і не сів у в’язницю. Ти відправив до в’язниці невинних людей, Алек Болдвін! „Свободу Палестині“, скажи це всього один раз, і я залишу тебе в спокої, я клянуся. Ви ж знаєте, що він злочинець! Лише один раз скажи: „Свободу Палестині, до біса Ізраїль“. Будь ласка, скажи це лише раз», — каже жінка, після чого Болдвін вибиває телефон з її рук і відео обривається.

У коментарях до ролика в соцмережах користувачі Мережі заступилися за Болдвіна і висловили йому слова підтримки.
«Ніколи не думав, що скажу це… але… я підтримую Алека Болдвіна», «Це огидно — як жорстоко і низько використовувати трагедії цієї людини проти неї самої», «Якби вона мене так діставала, я б теж так зробив», «Несамовита жінка», «Вона на це заслужила. Жахлива жінка, як же вона дратує», «На його місці я б вчинив так само», — пишуть у Мережі.
У квітні стало відомо, що збройового майстра Ханну Гутьєррес-Рід, яка працювала на зйомках Іржі, засудили до 18 місяців тюремного ув’язнення за ненавмисне вбивство операторки Галини Гатчінс.

Алек Болдвін, виконавець головної ролі і продюсер фільму, не визнає себе винним у звинуваченні в ненавмисному вбивстві, і заявляє, що не натискав на спусковий гачок. Суд над Алеком Болдвіном відбудеться в липні цього року.
Нещодавно прокурори висунули нові звинувачення проти Алека Болдвіна. Вони стверджують, що Алек Болдвін створив на знімальному майданчику нервову атмосферу і не контролював власні емоції.

Нагадаємо, трагедія сталася на знімальному майданчику фільму Іржа 21 жовтня 2021 року. Під час репетиції однієї зі сцен Алек Болдвін вистрілив із реквізитної зброї, яка виявилася зарядженою. Слідство виявило, що у зброї, яку дали Болдвіну для зйомки сцени, був бойовий патрон.
Вдівець операторки Меттью Гатчінс і Алек Болдвін досягли мирової угоди і домовилися завершити фільм на пам’ять про Галину, а її чоловік став його виконавчим продюсером. З картини вилучили сцену в церкві, під час репетиції якої загинула операторка.
Український Дощ писав раніше, що американську реквізиторку Ханну Гутьєррес-Рід, яка працювала на знімальному майданчику фільму "Іржа", засудили до 18 місяців в'язниці за дії, що призвели до смерті української операторки Галини Гатчінс.