[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Агресор повинен зазнавати не лише санкційних ударів, але й воєнних. Далекобійною зброєю

Агресор повинен зазнавати не лише санкційних ударів, але й воєнних. Далекобійною зброєю
Вчасною і слушною є заява міністра закордонних справ Латвії Едгара Рінкевіча: «Ми повинні дозволити українцям використовувати зброю для ураження ракетних об'єктів чи аеродромів, з яких запускаються російські снаряди».
Це те, що давно назріло.
«Союзники не повинні боятися ескалації», - слова Рінкевіча, як ризький бальзам, мають лягти на душу країн, які всю воєнну кампанію України розцінюють лише як оборонну, без завдавання ударів по ворогу.
Позаду 9 місяців глухої оборони. Це коли ти відчайдушно борониш свої ворота, а ворог навіть воріт не має. Причому твої 11 гравців дотримуються правил і грають лише на свій половині, а в ворога 33 нападники, 5 м’ячів і лише половина поля жертви.
 
Якщо задуматися, то основні втрати ворога – санкційні й економічні. Знищення воєнтехніки й особового складу на території жертви – це передбачувані втрати від інтервенції.
 
Глуха оборона – це коли принишкло чекають прильотів, пост-фактум підбивають збитки і рахують, скільки ще ракет лишилося в ворога. Героїчно долати злидні, титанічно зносити блекаути, всі ці винахідливі буржуйки, колоті дрова і деренчання генераторів - люди атлантами триматимуть своє небо, звідки роками сипатимуться загрози. Коли всі наперед знають, куди ворог спрямує наступний удар, але можуть цьому запобігти лише заряджанням павербанків - це не дзеркально щодо ворога.
 
Латвійський міністр все правильно каже. Росія повинна зазнавати не лише санкційних ударів, але й воєнних. Далекобійною зброєю. По місцях дислокації ру-ракет. Інакше це триватиме роками.
 
9 місяців за людськими мірками – достатній час, аби виносити нову концепцію. Якщо на полях міністрів закордонних справ країн НАТО починають звучати такі заяви, це хай буде добрим почином для переосмислення глухооборонної пози.
 
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
53% українців змінили своє ставлення до СССР. 27% все ще шкодують за розвалом СССР
У трагедії в Броварах може виявитися корупційний шлейф часів аваківського МВС
Українці врешті покінчили з патерном страждань і сприйняттям себе як нещасної жертви
Держбюджет недоотримає 8 мільярдів через «нульову» ренту на залізну руду