Українська актриса Дарина Петрожицька отримала величезну популярність після виходу серіалу «Папик», в якому зіграла Єлизавету. Потім послідувало безліч кіноробіт і участь в таких шоу, як: «Голос країни» і «Танці з зірками».

Президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня Державного кіно вирішив відзначити деяких акторів, «за значний особистий внесок у розвиток кіномистецтва, вагомі творчі досягнення, високу професійну майстерність».

Дар'я Петрожицька отримала почесне звання Заслуженої артистки України. Відповідний документ з'явився на сайті офісу президента.

Сама 30-річна Дарина на даний момент знаходиться на відпочинку в Німеччині. Вона встигла прокоментувати цю подію: «У мене шок», написала вона у своєму мікроблозі.

 
 
 

Більш того, державна нагорода дісталася її партнеру по полюбився серіалу Станіславу Боклану. Він отримав орден «За заслуги» III ступеня.

Довідково

Дар'я Сергіївна Петрожицька (дозаміжжя — Гончарнар. 31 травня 1991, Чернігів, УРСР), українська акторка, співачка. Здобула популярність завдяки ролі Лізи у проєкті Кварталу 95 телесеріалі «Папік», фіналістка «Голос країни» (2020).