[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Заяви рф про оточення Бахмуту не відповідають дійсності: окупанти втрачають темп і не контролюють рокадні шляхи

Заяви рф про оточення Бахмуту не відповідають дійсності: окупанти втрачають темп і не контролюють рокадні шляхи

За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки російських  окупантів у районах населених пунктів Бахмутське, Бахмут, Опитне, Кліщіївка, Андріївка, Мар’їнка і Новомихайлівка Донецької області. На Бахмутському напрямку окупанти зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій і намагаються покращити тактичне положення. Обстрілів з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії зазнали райони населених пунктів Часів Яр, Бахмутське, Бахмут, Костянтинівка, Кліщіївка, Опитне, Курдюмівка  Донецької області.

Воєнна ситуація в районі Бахмута залишається складною, але не критичною. А заяви окупантів про свої успіхи не відповідають дійсності.

Те, що відбувається під Бахмутом, можна окреслити одним словом: важко. Ситуація важка, але панікувати немає сенсу. Наразі під контролем ворога перебуває Озарянівка. У Курдюмівці бої йдуть у самому населеному пункті. Кліщіївка і Підгородне знаходяться під контролем ЗСУ. Це змушені визнати навіть російські джерела. Тобто,  те, що  розповідають окупанти про контроль над цими  населеними пунктами, не підтверджується.

Водночас зауважу, що у ситуації, яка складається навколо цих населених пунктів, є один вразливий момент: панівні висоти.

Інформація противника про взяття під контроль рокадних доріг, не відповідає дійсності. Наразі росіяни контролюють частково лише одну з доріг, точніше її окрему обмежену ділянку від с. Яковлівка до селища Бахмутське протяжністю до чотирьох кілометрів. Але дві основні дороги, які ведуть до Сіверська і Костянтинівки контролюються ЗСУ, і дають можливість нормальній логістиці на Бахмут.

Ще одним цікавим моментом є те, що від населеного пункту Кліщіївка і Підгородне до найближчої позиції ЗСУ відстань у три- чотири кілометри відкритого поля. А отже цікаво буде подивитися, як росіяни його будуть долати цю відстань, враховуючи те, що вона пристріляна і у ЗСУ достатньо засобів ураження.

У контексті цього нагадаю, що схожа ситуація була із захопленням росіянами Павлівки поблизу Вугледару, а далі ворог просунутися не зміг.

Тобто розмови про те, що Бахмут в оперативному оточенні не відповідають дійсності. Ворог намагається створити оперативне оточення з флангів, але поки просування є лише з одного боку на відстань до 4 кілометрів. Це — не критично.

Станом на сьогодні Бахмут залишається найгарячішою точкою на Донбасі. Окупанти щодня йдуть на штурм позицій ЗСУ, а також обстрілюють і саме місто. Але українські захисники утримують оборону.

Тим часом західні аналітики заявили, що російські війська 29 листопада досягли незначних успіхів у районі Бахмута Донецької області. Однак навряд чи російські війська просувалися в такому темпі, як стверджували російські джерела.

Слід зазначити, що з кінця травня російські окупаційні війська безперервно атакують українські позиції під Бахмутом. За ці пів року вони досягли мінімального процесу при величезних втратах.

Нагадаю, за інформацію британської розвідки, окупаційні війська  продовжують стикатися з проблемами неналежної підготовки та оснащення, а також з низькими моральним духом та дисципліною, оскільки невдачі російських військових мають значні внутрішні соціальні наслідки.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Теракт у «Крокусі» не перша спроба російських спецслужб пов'язати теракти ісламістів  з Україною: подробиці
«Полюють» на українські системи ППО: чому почастішили ракетні атаки рф
Безпекові зобов'язання для України: чому Велика Британія є «ядром» антипутінської коаліції
Росія вербує на війну з Україною найманців з Азії та Африки: що відомо