[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Заслуги Трампа у введенні санкцій проти Північного Потіку-2 - 0.0%

Заслуги Трампа у введенні санкцій проти Північного Потіку-2 - 0.0%

У Законі про санкції проти країн-ізгоїв (CAATSA), прийнятому Конгресом і підписаним Трампом у серпні 2017 року, прямим текстом говориться, що США зобов'язані перешкодити будівництву ПП-2, адже цей газопровід зовсім не на користь Україні (текст закону є в інтернеті і кожен сам може його прочитати).

Але для того, щоб закон діяв, Трамп або підпорядкований йому Мінфін повинні видати відповідний указ (executive order). Трамп зобов'язаний був зупинити Північний Потік-2 ще в 2017 році. Трамп цього не зробив за 2.5 роки з моменту існування Закону CAATSA (за цей час Росія побудувала СП-2).

До речі, згідно з тим же Законом, Трамп зобов'язаний кожні 6 міс вводити нові санкції проти РФ. 

Думаю всі розуміють дві великі різниці, як кажуть в Одесі, - ввести санкції до/спочатку будівництва або коли газопровід практично готовий.
І знову ж таки.
Це знову ініціатива Конгресу і Конгрес включив рядок про санкції до ПП-2 в оборонний бюджет на 2020 рік (і військову допомогу Україні в 300 млн дол, проти чого також виступав Трамп). І заслуги Трампа тут - 0.0%. Він не міг не підписати оборонний бюджет країни і залишити армію без фінансування.

Дико спостерігати як українці співають Трампу дифірамби.
До речі, це все стосується і війни на Донбасі. Обама вводив санкційний пакет за пакетом, аби Росія пішла з України. Але, раз Трамп не може і не хоче вводити нові санкції проти свого московського господаря, - значить потрібно США і Росії змусити Україну закінчити "конфлікт" змінами до конституції і відведенням військ.

Саме тому Держдеп кожен раз вітає відведення України військ, називає нормандський Саміт продуктивним і чекає подальших кроків по виконанню мінських угод (чомусь так само як і Росія).


[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
За підсумками суду над Трампом в Сенаті або чому я оптиміст?
США: новий генпрокурор, неонацисти, позов до Fox News та інше
Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово
Другий імпічмент. Що є критично важливим?