[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Задовго до вторгнення росія створила в Україні мережу колаборантів: один з них - одесит Леонід Клімов

Задовго до вторгнення росія створила в Україні мережу колаборантів: один з них - одесит Леонід Клімов
Вже очевидно, що задовго до свого вторгнення росія створила в Україні мережу колаборантів, які після окупації мали б виконати гауляйтерські функції. Ми бачимо таких персонажів у Херсоні, Мелітополі, Куп'янську та інших місцях. Переважно це представники ОПЗЖ або інших проросійських партій.
 
Частина з них уже виконує свою зрадницьку місію, частина - чекає на росіян. Тому потрібно вже зараз говорити про "законсервованих" колаборантів.
 
Отримав інформацію з Одеси про одного цікавого персонажа. Це одесит Леонід Клімов, який входив до оточення Януковича, був нардепом від ПР і голосував за диктаторські закони 16 січня.
 
 
Після втечі Януковича Клімов потроху втрачав вплив та активи. Зокрема, рік тому Одеський апеляційний суд стягнув з нього 309 млн грн на користь НБУ у рахунок погашення заборгованості за наданим раніше кредитом. Клімов відмовився платити, за що суд арештував його спортивно-оздоровчий комплекс «Люстдорф».
 
Клімов не надто засмутився, адже планував повернути собі все і не лише після 24 лютого.
 
За інформацією джерел, перед війною Клімов виїхав до Австрії, де й вичікував вдалого моменту на повернення в Одесу. За його розрахунками, росіяни мали повернути Януковича на Банкову, а той, у свою чергу, мав би всіляко віддячити Клімову за вірність.
 
Після провалу наступу росіян Клімов ще якийсь час перебував в Австрії, після чого раптом повернувся до Одеси і почав активно комунікувати з політиками і бізнесменами, прощупуючи ґрунт та створюючи коло прихильників росії.
 
Впенений, наші спецслужби вже займаються діяльністю цього колаборанта. Від себе особисто дозволю дати пораду представникам одеського істеблішменту - не вступати з цією консервою у жодні зносини, аби не мати потім проблем та інших прикрих наслідків.
 
Сподіваюсь, голова Одеської ОВА Максим Марченко візьме до уваги цей допис.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Ситуація з хейтом Пташки: не слід протиставляти цьому хейту симетричний хейт
Закарпатська митниця, користуючись віддаленістю від війни, забезпечила вивезення за кордон мільйонів
Виступ Зеленської в Конгресі США - це перший виступ першої леді в історії Конгресу
Головне завдання держави - зберегти армію, яка поверне усі окуповані території