[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

За два місяці до виборів в США. Продовжуємо аналізувати розклади і течії

За два місяці до виборів в США. Продовжуємо аналізувати розклади і течіїЯк змінилася база Трампа і база Байдена, що раніше була базою Клінтон, у 2020-му в порівнянні з 2016-м?

Трамп не додав нікого нового за 4 роки, а Байден додав багато до тих, хто голосував у 2016-му за Клінтон. 

Якщо казати про білих з освітою "коледж", Трамп зібрав 38% їх голосів у свою корзину в 2016 і Трамп бере сьогодні ті ж 38% їх голосів.
При цьому Байден сьогодні бере 61% їхніх голосів, тоді як Клінтон в 2016-му забрала 55% (+6).

Основний хребет Трампа - білі із середньою освітою: 64% в 2016-му, 64% в 2020-му. На цьому полі Байден збирає сьогодні 34%, тоді як Клінтон мала 28% в 2016-му (+6).

Тепер - найголовніше.

Незалежні виборці. Тут Трамп не набрав жодного відсотка за 4 роки, в той час як Байден забирає сьогодні на 14 відсотків більше, ніж Клінтон в 2016-му.

Щоправда, в активі Трампа приріст на кілька відсотків за 4 роки голосів латинос і євангелістів-протестантів.

Питання: звідки береться приріст у Байдена?
Відповідь: за рахунок тих виборців, які голосували в 2016 за третю силу (Лібертаріанська партія, партія зелених, Конституційна партія та ін). А - це кілька мільйонів голосів по всій країні. І сьогодні вони визначилися як 55/39 на користь Байдена.
Ось такий розклад.

Тепер ви розумієте, чому Трампу не вигідна явка і голосування поштою. У Трампа база стабільна і вони прийдуть, у Байдена база набагато ширша, але потрібно, щоб вони всі прийшли або проголосували поштою.

Тобто, якби вибори пройшли сьогодні і чесно, то Байден набрав би приблизно 300 голосів вибірників при необхідних для перемоги 270.

Але є кілька "але".

До виборів ще 2 місяці і станеться чимало важливих подій, які будуть качати маятник у різні боки. Невідомо, як поведе себе епідемія восени і на чию користь.

Проте надія є!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Коротко про новини з США
Чорний день для Америки: приватне правосуддя Трампа
Дональд Трамп - Головнозраджуючий!
Трамп думає, що може зачистити інформаційний простір