[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Як і подібні телеканали, політик Медведчук не міг би існувати в жодній іншій країні світу

Як і подібні телеканали, політик Медведчук не міг би існувати в жодній іншій країні світу
Вперше спало на думку, що він - повний маргінал і, як не дивно, - радикал.
 
"Украина - искусственно скроена из территорий около 12 стран".
"Власть навязывает ментальность Западной Украины".
"Граждане нашей страны никогда не ИСПОВЕДЫВАЛИ НАТО".
"Зеленский был талантливый в творчестве, может даже гениальный".
"Ты установи это (про російську пропаганду на 112, Ньюзван, Зік), а если не установлено, значит этого нет. Но он (Зеленський) продолжает повторять эту МАТРУ". Так і сказав - "матру".
 
Передивилася інтерв"ю Віктора Медведчука Russian Today, яке взяла Альона Бєрєзовская, колишня українська журналістка, а зараз співробітниця російського державного пропагандистського холдингу.
 
У першому ж питанні вона палить Медведчука - запитує, чи закриття ЙОГО каналів є ударом персонально по ньому. Потім серія запитань на кштлат, чи не простіше було б Україні приєднатися до Росії. Ну і прекраснодушне: "так что, нам оппозиционным журналистам, нужно выезжать из страны?" Хоча сама Березовська з 2014 перебуває на хлібних російських посадах.
 
Не менше симптоматичне: "когда закончится война?" І відповідь про те, що війна закінчиться тоді, коли буде політична воля країни. України, - уточнює Медведчук.
 
Окремої уваги заслуговує теза про те, що війна лише на території Донбасу, а не від Харкова до Одеси - це політичний консенсус. Коли, хто і за яких обставин досягнув такого консенсусу, журналістка не уточнює.
 
"Тишины нет, взрывы и выстрелы с двух сторон".
"Связано ли закрытие каналов с выступлением Симоньян в Донецке?" 
"Керує Україною не Байден особисто (от хітрєц!), а американське посольство."
"Запрет на Спутник-V - геноцид?" - "Я лично привился, когда отдыхал в Крыму, прекрасно".
 
Глибше лізти в деталі немає сенсу, інтерв"ю дуже картонне і кострубате. Медведчук ніколи не погоджується на журналістів, спроможних в нього щось питати. Найгостріше, що буває - мій колишній колега Павло Кужеєв, який працює на 112. Але це гострота в рамках компліментарності.
 
Як і подібні телеканали, подібний політик не міг би існувати в жодній іншій країні.
 
Історії не відомі приклади популярних політиків, які сумніваються в доцільності існування власної держави.
 
Це абсолютно маргінальний концепт, надутий надмірними бюджетами. Забери в нього ці гроші - Медведчук разом з Рабиновичем і Ківою опиняться в електоральній ніші Тетяни Монтян у кращому випадку. Якщо пощастить. Бо вона володіє принаймні шизофренічною харизмою, а людей тягне дивитися на фріків і божевільних.
 
Це підтверджує і кількість переглядів на YouTube RT - за 4 дні менше 15 тисяч. І навіть це - не його реальні цифри, бо в Медведчука залито не один мільярд російських доларів.
 
Висновок дуже простий: Росія десятиліттями інвестує в українських політичних лузерів, жоден з яких навіть теоретично не може бути політиком загальнонаціонального масштабу.
 
Для нас це може й не найгірший варіант, а їхній народ, якби не був такий забитий, мав би вже тисячу разів поставити питання, чому ці гроші не вкладають у щось, що справді за життя - лікарні, школи, дороги. Бо українська ОПЗЖ - це точно гроші, інвестовані в смерть.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком
Поки що підозра Шарію виглядає слабо
Свекруха вбитої в США прихильниці Трампа не розуміє, навіщо та поїхала під Капітолій
26 років Будапештському меморандуму (відео)