У своєму відеозвернені він "гарантував", що Бог не простить лідеру держави вигнання Московської церкви з Лаври.на тлі виселення з держааіної  святині він вибухнув погрозами та прокльонами на адресу президента України Володимира Зеленського. Він "гарантував", що Бог не простить лідеру держави вигнання Московської церкви. Мовляв, "сльози виселених священнослужителів, "не впадуть у землю – вони впадуть йому на голову". 

"Кажу вам пане президент і всій вашій сворі, що сльози наші не впадуть на землю, вони всі впадуть вам на голову. Ви думаєте, що увійшовши у владу на наших спинах, ви можете так поступати? Господь не простить ні вам, ні вашій родині. Горе вам, бійтеся," – погрожує митрополит у зверненні.

Паша "Мерседес" і далі стоїть на своєму і каже, що братія не покине територію лаври. Втім, додає, що це допоки не отримає документи із суду.

''Не поїду з України, поки тут усіх не відспіваю'': Паша-''Мерседес'' після виселення з Лаври вибухнув погрозами Зеленському та його родині. Відео

Клясти митрополит не припиняв

Митрополит звернувся до ООН за "правдою", але тут же додав, що її не буде, бо вона "розіп'ята на хресті".

Час від часу митрополит переходив на російську і цитував великомучеників, а далі знову брався клясти і зовсім не по-християнськи лаяти керівництво держави.

"Кажу, пане президенте вам, кажу вашому Кабінету міністрів – "горе вам"", – знову повторив митрополит.

"Не поїду, поки не похороню вас"

Окрім того, колишній намісник лаври прокоментував інформацію про те, що його помітили у міграційному центрі за оформленням закордонного паспорта.

"Введіть сьогодні в інтернет: (повідомляють. – Ред.), що я сьогодні їду. Покидаю свою країну. Швидко оформив паспорт і втік із цього приміщення. Начебто це я оформлював документи, начебто я щось робив. Вони скрізь розповідають, що я поїду. Ні! Я не поїду до останнього із вас, поки похороню всіх!" – вибухнув погрозами митрополит Павло.

Павло додав, що не боїться наслідків, які будуть після його звернення.

Повне звернення митрополита: відео

Головне про виселення УПЦ МП з Лаври