[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Втрата авторитету США - головне завдання агента Московії Трампа, з яким він блискуче впорався

Втрата авторитету США - головне завдання агента Московії Трампа, з яким він блискуче впорався
Те, що Трамп не хоче підписувати оборонний бюджет США, в який Конґрес, як і минулого року, хитро упакував санкції проти Північного потоку-2 та військову допомогу Україні, - це не трагедія. Це піщинка, це тактична, технічна річ. Це річ, яку можна пережити, - в крайньому випадку підпише Байден через місяць.
 
Але є речі, які - трагедія і які буде нелегко пережити, на те, щоб пережити та виправити які піде багато років і 4-х років Байдена не вистачить.
 
До слова, я про все це писав 2-3 роки тому - і про те, що Америка і Вільний світ не пережили б другий термін Трампа, і про те, що він розколе республіканську партію на дві, і про те, що він увійде в історію як абсолютно найгірший і руйнівний президент.
 
Будь-який будинок будується набагато довше, ніж руйнується. І зараз потрібно будувати заново. І ці збитки - це найголовніше завдання агента Московії, з яким той блискуче впорався.
 
 
Найстрашніше - Трамп підірвав віру американців і людей в усьому світі, які бачили в Америці приклад, у демократичні інститути.
 
Своїми бездоказовими звинуваченнями він підірвав віру людей у ​​всьому світі у чесні вибори. Адже кремлівсько-трампівська пропагандистська машина в ці дні працює овертайм і розносить бруд по всьому світу.
 
Яка демократія? Який закон? Які чесні вибори в Московії чи Білорусі, якщо в самих США, які називали себе зразком демократії, - масові фальсифікації (за твердженням їхнього президента).
 
Тепер Московія і Путін торжествують, адже немає більше прикладу демократії в світі.
 
Трамп розколов і саму Америку, кинув її в хаос ненависті. На нещодавньому марші Трампа в Вашингтоні гордо марширували неонацистські ТІТУШКИ Трампа. І це страшно.
 
Роль Америки як лідера Вільного світу також підірвана (знищена) Трампом на роки вперед. Америка завжди несла свободу та демократію, відкритий ринок по всьому світу, будувала вітрини західного способу життя для його популяризації. Згадайте Західну Европу після війни (План Маршалла), Японію і Південну Корею, Сакартвело, Україну (2014-2017, до Трампа) тощо. Це працювало і це був єдиний і забійний аргумент і приклади проти тоталітарних і корумпованих режимів, таких як Московія. Зараз на радість Путіну Трамп знищив і це.
 
Зараз їхня машина сурмить - Америки колишньої немає, Америка здулася. А це карт-бланш Путіну. Це сумно і це трагічно.
 
І насамкінець. Я залишаюся оптимістом. Історія змогла зупинитися на самому краю прірви і це вже прекрасно. Закінчився період руйнування і починається період відновлення - і це вже прекрасно. Далі знову потрібно будувати, загоювати, лікувати.
 
Знову, як під час будь-якого будівництва, потрібні віра і надія. Терпіння і час.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
За підсумками суду над Трампом в Сенаті або чому я оптиміст?
США: новий генпрокурор, неонацисти, позов до Fox News та інше
Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово
Другий імпічмент. Що є критично важливим?