[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Всього за 4 роки Штати перетворилися на бананову республіку

Всього за 4 роки Штати перетворилися на бананову республіку

Історики та політичні аналітики будуть ще багато років вивчати феномен США за президента Трампа і як так могло статися, що всього за 4 роки Штати перетворилися на бананову республіку, а Трамп оголосив себе царем і визнана кращою в світі політична система нічого не змогла цьому протиставити.

Мене як аналітика, що спеціалізується на Північній Америці, це питання хвилює вже сьогодні.

Отже. Чотири необхідних пазла.

1. Корумпований (завербований) іноземними державами президент, без людських і політичних моральних цінностей.

2. Його партійна більшість в Сенаті (верхній палаті Конгресу) на чолі з таким же корумпованим і аморальним Спікером (республіканець Московський Мітч). Мітч Макконнелл блокує всі розслідування і процедури (оголошений Палатою представників імпічмент) щодо Трампа. (Дуже важливо хто візьме Сенат в листопаді при будь-якому результаті президентських виборів).

3. Його повністю ручної, лояльний Генпрокурор (Барр, республіканець). Також блокує і покриває все, що може загрожувати Спруту.

4. Верховний Суд (ВС) на чолі з лояльним Головою Робертсом (республіканець). Все, що просочиться незаблокованим Мітчем і Барром, заблокує Робертс.

На ВС суді зупинимося трохи докладніше. Для того, щоб створити перевагу трамповскіх суддів (5-4), Трамп провів блискучу операцію. (Нагадаю, що судді ВС за поданням президента затверджуються Сенатом довічно і зазвичай закінчують свої повноваження по природного причини).

Але в 2018 суддя Ентоні Кеннеді, представлений Сенату ще Рейганом, у віці 81 року вирішив подати у відставку, аби звільнити місце судді, якого призначить Трамп і який буде набагато молодше (адже Трамп схоже зібрався правити довго і йому потрібен стабільний і довгостроковий перевага в ВС) .

Але що ж могло спонукати суддю Кеннеді піти на такий незвичайний крок і подати у відставку?

Ви буде довго сміятися або тримайтеся за стільці. Виявляється син судді Кеннеді Джастін працював в "славнозвісному" Deutsche Bank з 1998 по 2009 і вів там кредитні справи Трампа (де Трамп отримав близько мільярда доларів кредитів, коли після всіх банкрутств інші банки навіть на поріг його не пускали). Тобто з цією сім'єю у Трампа був давно відмінний "ділової" контакт. Ось така гіпербола виходить.

Ось тепер ви розумієте, чому ми так пильно стежили за призначенням судді Кавано замість Кеннеді. Адже і Трамп і вся Америка знали, що рано чи пізно всі апеляції Трампа на усі розслідування проти нього зрештою прийдуть до Верховного Суду.

Але чи можливо торжество правосуддя в банановій республіці? Макконелл і Барр кажуть - ніколи.

Скоро своє слово скаже і Голова ВС Робертс.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Плівки Деркача. Щоб ви розуміли
Нафтова війна швидко закінчилася. Україні було б вигідно, щоб війна тривала
Віце-президент Байдена. Хто вона?
Черговий міні Супервівторок! Чергова переконлива перемога Джо Байдена!