[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Всесвіт милосердно дає нам час підготуватися. Чи вистачить Україні розуму ним скористатися - вже інше питання.

Всесвіт милосердно дає нам час підготуватися. Чи вистачить Україні розуму ним скористатися - вже інше питання.

Судячи з переповнених торговельних центрів у Києві, залюдненого Хрещатика і поки що повних ресторанів, барів та кафе, українці ще не зрозуміли небезпеку коронавірусу. Банально тому, що епідемія не дійшла сюди. Поки що.

У п‘ятницю в київських лікарнях з‘явилися тести. Моя родичка, яка працює в одній з лікарень, тестувала хворих із запаленням легенів, в тому числі підключеного до апарату вентиляції легенів. Усі тести виявилися чітко негативні. Лікарів попередили, що все почнеться через тижнів два.

Інша наша родичка того ж дня прислала мені фото зі Словаччини, де в магазинах - абсолютно порожньо. У неї дуже велика сім‘я з чотирма маленькими дітьми. Прогодувати їх, купити памперси і все необхідне жахливо складно. Звідти можна поїхати за покупками в Австрію, але і там треба об‘їздити безліч магазинів, щоб знайти все необхідне.

Ще одні наші знайомі в Італії та Іспанії переказують сцени апокаліпсису. Я не буду постити фото і переповідати в деталях, щоб не лякати, але суть в тому, що все серйозно.

Звичайно це приватні історії, без статистичних даних і тд. Але навіть цього достатньо, щоб зрозуміти: всесвіт милосердно дає нам час підготуватися. Чи вистачить Україні розуму ним скористатися - вже інше питання.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком
Поки що підозра Шарію виглядає слабо