[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Ворог біля воріт вже 8-й рік, а мер Полтави товдичить про «братовбивчу війну». І він такий не один

Ворог біля воріт вже 8-й рік, а мер Полтави товдичить про «братовбивчу війну». І він такий не один
На днях мер Полтави Мамай наговорив купу ватної маячні про «братовбивчу війну», Полтавську битву і те, що на Донбасі наша армія захищає не Україну, а США. Дико це чути від мера Полтави, бо це місто з цілком проукраїнською більшістю, не кажучи вже про Полтавську область — серце історичної Гетьманщини.
 
В Полтаві ще у 1970-х місцеві патріоти тролили комуністів і вивішували жовто-блакитні прапори на держустановах, про що можна почитати у розсеркречених звітах КГБ.
 
У Полтаві точно нема загрози сепаратизму, а заяви Мамая — скоріше політична аномалія від окремо взятого ватного фріка. Який, на жаль, все ж зміг якось опинитися у кріслі мера. Але це привід для більшої розмови.
 
Мер Полтави Олександр Мамай
 
 
Скільки таких мамаїв сидить у мерських кріслах? Скільки у парламенті, поліції, прокуратурі, спецслужбах, судах, офісі президента? Особливо не ховаючись, до речі.
 
Скільки відвертих ворогів держави і колаборантів отруюють все навколо і лише чекають, коли прийде окупант?
 
Ми все це бачили 2014 року в Криму і на Донбасі. Коли на бік ворога переходити цілі обласні управління МВС і СБУ, а деякі мери наввипередки зустрічали ворожу армію з короваями.
 
Ворог біля воріт. Вже восьмий рік. Але до серйозної чистки ворожої агентури у тилу так жодного разу навіть на рівні розмов справа не доходила. Навіть закон про колабораціонізм так і не ухвалено.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Українська та російсько-імперська ідентичність не можуть співіснувати на одному просторі
Перемога неймовірно посилить позиції України: частина політичних еліт Європи цього побоюється
Демосковізація - це завдання не лише для України, це завдання для всього світу
Російський ліберал Марк Солонін, якому дала притулок Україна, виявився українофобом