[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Вони - не дають нам жити, ми - не дамо їм панувати!

Вони - не дають нам жити, ми - не дамо їм панувати!
З цією «зеленою» владою, в якій все чіткіше проявляються біло-синьо-червоні кольори путінської імперії, я вже мало чомусь дивуюсь.
 
«Бронтозаври» - кравчуки і фокіни - в ТКГ; кати Майдану - в їхніх зелених іграшкових офісах; реформа СБУ - у її знищенні; замість реальної децентралізації - переслідування місцевого самоврядування і т.д, і т.п.
 
Днями пройшли обшуки вдома й в офісах у Геннадія Корбана. Місцеві вибори, на яких «зелені» тотально програють - грядуть.
 
Не маючи нічого іншого запропонувати українцям, окрім хаосу, тотальної бідності і «відосиків», вони намагаються фабрикувати справи проти людей, які захищали Україну від російського вторгнення.
 
Звичайно, цей черговий обшук нічим добрим для влади не закінчиться. Це ще один крок «зелених» у напрямі своєі делегітимізації та похорону ілюзій великої частини українського народу.
 
Вони - не дають нам жити, ми - не дамо їм панувати!
 
І це ще одна ознака початку великого кінця маленького актора, який тужиться удавати з себе преЗедента як жаба пароплав. А разом з ним і його ляльковода, який, напевно, вирішив показати Трампу, що СБУ проводить обшуки не гірше ФБР.
 
З нетерпінням чекаю, коли зелеботи завертять язиком по пательні, що бубочка не при ділах, а переслідування Корбана почалися ще при Порошенку.
 
І діалектично-філософськи констатую, що своїми ядучими атаками на політичних опонентів зелена пліснява допомагає всім усвідомити та виправити помилки минулого, повертаючи по один бік барикад навіть Корбана із Порошенком.
 
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Україна від Сяну по Кавказ - це наша гуманітарна та цивілізаційна місія
Росії до Русі як морській свинці до моря!
Керівником банди кілерів виявився бізнес-партнер родини Зеленських
А якби іранці надалі заперечували свою провину?