[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Візовий режим з росією – це погано. Бо візи – це дозвіл. І його можна буде отримати

Візовий режим з росією – це погано. Бо візи – це дозвіл. І його можна буде отримати
Візовий режим із оркостаном – це погано. Бо візи – це дозвіл. І його можна буде отримати. Я й далі вважаю: не візи – а повна заборона в’їзду.
 
Кожен, хто зараз із вигуками «нарешті!» тішиться запровадженню візового режиму з чорною дірою, – будьте готові незабаром вітати на розвалинах Бучі й Ірпені жон і вдів «асвабадітелей», які по візі приїдуть зробити селфі на місцях бойової слави свого «хероя». Чи пофоткати масові поховання українців для свого інстаграму.
 
І ті, хто викрадав Тайру, яка щойно повернулася домів, теоретично теж зможуть візу отримати, якщо підчистять свої біографії для документів.
 
Повна заборона в’їзду на підставі ругромадянства! Незалежно від віку, статі, освіти й поглядів.
 
Бо з 24 лютого нічого не змінилося: відколи ру насмілився заїхати в нашу країну на танку, а не на туристичному автобусі, і відколи ру насмілився залетіти в нашу країну на бомбардувальнику, а не рейсовим лоукостом – ні про які візи не може бути мови. Лише заборона в’їзду!
 
Нагадаю, багато країн Євросоюзу у перший же тиждень вторгнення припинили видачу віз росіянам.
 
У Польщі, наприклад, росіян не заселяють у готель на підставі паспорта з двоголовою куркою.
 
Я вважаю, що мінімум до закінчення війни, а бажано й назавше треба заборонити в’їзд будь-кому з країни-агресора. І не перебирати різні сорти лайна на предмет м’якшості.
 
Єдиноправильний вихід у ситуації з візами – це відмовляти всім підряд. Думаю, українці можуть навіть скинутися на виготовлення єдиної печатки з текстом «Відмовлено», якщо держава має час і натхнення бавитися у вибірковість щодо громадян країни-окупанта.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Трампа звинувачують у 30 порушеннях, але він залишиться кандидатом з ореолом «жертви репресій»
Стратегії дій щодо непокори московських попів мали розробляти професіонали, а не сценаристи
Питання про духовну деокупацію, кінцева ціль якої - заборона діяльності УПЦ МП (відео)
Безлімітно награбоване під вивіскою війни - це базовий ресурс усякої влади