[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Великдень: коли, як не у розпал війни з росією, нарешті покінчити з цим календарним безумством?

Великдень: коли, як не у розпал війни з росією, нарешті покінчити з цим календарним безумством?
У цьому відео я нікого не ображатиму й не вітатиму нарочито з путінським Великоднем тощо. Я просто розповім свою персональну історію переходу на григоріянський календар, пошуків аргументів, фактів та історичних доказів.
 
Ця історія сягає далекого 2003 року, коли я зрозумів: так не може бути; це неправильно йти всупереч усьому світові і в ногу з російською доктриною.
 
Для мене перехід на григоріянський календар був не лише усвідомленою антиросійською дією, але й поверненням до української національної традиції.
 
Українська національна традиція – це ГРИГОРІЯНСЬКИЙ календар, а не РПЦ-шний. Я недарма на картинку до свого відео поставив вирізку з газети 1918 року. Не полінуйтеся, придивіться уважніше. УНР своїм декретом оголошує про перехід на григоріянський календар із шедевральним поясненням: «як то числиться у всіх європейських державах, що дуже важно при тісних стосунках з європейськими державами».
 
Коли, як не у розпал війни з росією, нарешті покінчити з цим календарним безумством?
 
Пора вертатися до свого коріння, а не триматися за неправильний з усіх точок зору календар, яким рпц і його сателіти свідомо протиставляються західній традиції.
 
15 хвилин вашої уваги попрошу для перегляду мого відео.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
53% українців змінили своє ставлення до СССР. 27% все ще шкодують за розвалом СССР
У трагедії в Броварах може виявитися корупційний шлейф часів аваківського МВС
Українці врешті покінчили з патерном страждань і сприйняттям себе як нещасної жертви
Держбюджет недоотримає 8 мільярдів через «нульову» ренту на залізну руду