[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Важлива ремарка напередодні можливого вторгнення: за що торгується Кремль

Важлива ремарка напередодні можливого вторгнення: за що торгується Кремль

І про головне: Замміністра закордонних справ РФ Сєрґєй Рябков заявив, що НАТО має скасувати формулу Бухарестського саміту-2008, за якою Україна та Грузія стануть членами Альянсу, або ж взяти на себе «юридичні зобов‘язання» ніколи не голосувати за наш з грузинами вступ.

Перше, що хочеться одразу ж сказати - пішов ти на.уй, та є дещо важливіше у цій заяві, що на мою думку варто проаналізувати. Раніше, РФ ставила свої смішні вимоги до НАТО виключно в ключі «нерозширення на схід», що означає до її кордонів, (те, що Польща, Литва, Латвія та Естонія мають спільний з РФ кордон і є членами НАТО - в РФ свідомо замовчують).

Так от! Тепер формулювання «нерозширення» зникло з риторики російських так званих «дипломатів», натомість поступившись конкретному акценту - тільки Україна та Грузія. Це означає спробу торгів з боку Кремля.

Себто «можете забирати собі Швецію та Фінляндію, але Україна та Сакартвело - наші»...

Звісно, враховуючи останнім часом доволі войовничу риторику Генсека НАТО Столтенберґа та чітку артикуляцію, що тільки дві сторони можуть вирішувати бути чи не бути в НАТО, а саме Держава-кандидат та Альянс - на такі торги ніхто в Брюсселі та Вашинґтоні не погодиться.

Проте з іншого боку - суб’єктивізація ультиматуму Кремля свідчить про те, що Росія й надалі нагнітатиме обстановку у нашому географічному регіоні. Не виключені нові провокації з боку окупованих Абхазії та Південної Осетії, не виключене використання Білорусі як плацдарму для основного нападу на Україну, який спробують обіграти як «збройну провокацію проти третьої сторони», внаслідок чого Лукашенко, за прикладом Токаєва звернеться до ОДКБ і «понеслась».

При цьому всьому, Кремль виглядатиме не як агресор, а як один з учасників «миротворчої місії»...

Тому - продовжуємо готуватися до усіх можливих сценаріїв, об‘єднуючи всі Патріотичні та Націоналістичні сили довкола Держави, Її Національної безпеки, оборони, вектору розвитку та інтересів.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Кількість трупів російських загарбників до квітня зросте до 150 тисяч
Протести в Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня
Ердоґан звинуватив Грецію у недотриманні прав турецької Нацменшини. Десь ми вже таке чули
Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так