В Ісландії міністерка пішла у відставку, зізнавшись у сексуальних стосунках із неповнолітнім 36 років тому

В Ісландії міністерка пішла у відставку, зізнавшись у сексуальних стосунках із неповнолітнім 36 років тому

Міністерка у справах дітей Ісландії Астхільдур Лоа Турсдоттір зізналася, що мала секс із неповнолітнім 36 років тому й народила від нього дитину.

Про це пише BBC.

Чиновниця зізналася, що почала стосунки, коли хлопцеві було 15 років. Вона була 22-річною консультанткою в релігійній групі, яку він відвідував через важкі сімейні обставини.

Турсдоттір народила дитину, коли хлопцеві, якого міністерка назвала Ейріком Асмундссоном, було 16 років, а їй 23. Він був присутнім на пологах і провів із немовлям перший рік його життя. Однак це змінилося, коли Турсдоттір зустріла свого теперішнього чоловіка.

Секс-робота

Асмундссон звернувся до міністерства юстиції Ісландії з проханням отримати доступ до свого сина, але Турсдоттір відмовила в цьому, хоча отримувала від нього аліменти протягом наступних 18 років.

Минулого тижня родич чоловіка звернувся до премʼєрки Ісландії Кріструн Фростадоттір і повідомив про стосунки міністерки, які та тримала в таємниці.

Коли Фростадоттір отримала підтвердження історії, то викликала Турсдоттір і попросила її скласти міністерські повноваження. Сама жінка також підтвердила це в розмові з місцевими ЗМІ.

"Минуло 36 років, за цей час багато чого змінилося, і сьогодні я б точно розв'язала ці питання по-іншому", – сказала міністерка.

В Ісландії міністерка пішла у відставку, бо народила від неповнолітнього —  Світ

"Хоча вік згоди в Ісландії становить 15 років, незаконно займатися сексом з особою віком до 18 років, якщо ви є її вчителем або наставником, якщо вона фінансово залежить від вас або працює на вас. Максимальне покарання за цей злочин – три роки позбавлення волі", - зазначає видання.

Попри відставку з посади міністра, Турсдоттір заявила, що не планує залишати парламент (в Ісландії міністри поєднують депутатську роботу з роботою в уряді).

Торік у Бельгії ухвалили закон щодо декриміналізації праці у сексіндустрії, згідно з яким робітники зможуть підписувати трудові контракти з затвердженими роботодавцями, матимуть пільги, лікарняні та відпустки.

Український Дощ писав раніше, що у Таїланді набув чинності закон про одностатеві шлюби

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
У Польщі знову побили українського підлітка за українську мову
Світ
У Польщі знову побили українського підлітка за українську мову
У Польщі дорослий чоловік напав на 15-річного українця лише через те, що той розмовляв рідною мовою...
52% поляків вважають, що Польща не повинна приймати біженців з охопленою війною України
Світ
52% поляків вважають, що Польща не повинна приймати біженців з охопленою війною України
У Польщі вперше в історії збільшилась кількість противників прийому українських біженців...
Відставка Федорова стала великою несподіванкою і викликає запитання - єврокомісар Кубілюс
Світ
Відставка Федорова стала великою несподіванкою і викликає запитання - єврокомісар Кубілюс
Єврокомісар з питань оборони розповів, що відставка міністра оборони Федорова стала несподіванкою у ЄС...
ЄС продовжив захист для українських біженців, але змінив правила надання статусу для осіб, які підлягають мобілізації
Світ
ЄС продовжив захист для українських біженців, але змінив правила надання статусу для осіб, які підлягають мобілізації
Тимчасовий захист надаватиметься лише тим українцям, які виконують свої зобовʼязання перед державою...
59-річний російський олігарх Абрамович закрутив роман з українською моделлю
Світ
59-річний російський олігарх Абрамович закрутив роман з українською моделлю
Наталія Гоцій - відома модель, яка має ряд власних проектів...