[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Українська поліція - це не правоохоронний орган, а конгломерат організованих злочинних угрупувань

Українська поліція - це не правоохоронний орган, а конгломерат організованих злочинних угрупувань

В контексті перепризначення Авакова хочу звернути вашу увагу на один момент, про який чомусь не говорять.

Українська поліція - це не правоохоронний орган, а радше конгломерат організованих злочинних угрупувань з умовно вертикальною підпорядкованістю та відверто кримінальним характером внутрішніх зносин. Я не стверджую, що на 100 відсотків, але значною мірою це так.

Це не прокуратура, не суд, а озброєна багатотисячна армія. Це система, яка розуміє лише дві мови - бабло і піз...ліну. Такий собі незмінний внутрішній Донбас у найширшому сенсі цього топоніма.

Вона стала такою не вчора, не позавчора і навіть не десять років тому. Вона завжди була такою, і нинішній її стан - не найогидніший з того, що я особисто бачив. В 1998-му, коли зустріти банду наркоманів на кумарах було безпечніше, ніж патруль ППС, все було інакше.

Звичайно, це не скасовує Княжичів, "прикручування" під Верховною Радою, бурштинової мафії, контрабанди лісу та "експертизи ходи", але реалії такі, що керувати поліцією, тримати її у більш-менш цивілізованій кондиції, сьогодні може лише бультер'єр, якого бояться легаві.

Я розумію і десь навіть підтримую аргумент "за 6 років не можна було провести кадрове очищення". Можна. Але на кого міняти цих поліцейських? Поставте собі запитання, чи готові ви зараз піти працювати опером, дізнавачем, "пепсом" чи ще кимось. Можливо ваша дружина чи чоловік? Якщо ні - спитайте себе, чому, і все стане зрозуміло.

І я ще жодного разу не почув, кого саме прогресивна спільнота хоче бачити на чолі МВС. Ну серйозно, дайте прізвище. Бо якщо ви почнете знову марити "молодим некорумпованим реформатором з західною освітою", прошу мати на увазі, що просто "хороша людина" без людожерських рис там завідомо приречена. Її підставлять, обісцють, виїбуть і знову обісцють ще до того, як вона вперше зайде в кабінет. Нехай приклади безпорадних ДБР та СБУ допоможуть вашій уяві.

Дайте прізвища, а не емоції. Я розумію розчарування, але розчарування без конкретних пропозицій - це якась безглузда російщина.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Україна зробить доступною інформацію про кожного російського воєнного злочинця
Війна 2022-го дозволяє по-новому оцінити дії влади щодо здачі Луганська і Донецька у 2014-му
Поки немає політичного рішення щодо ОПЗЖ, СБУ мусить нейтралізувати її колаборантів
У Луганську окупанти мобілізують 18-річних юнаків, яких одразу кидають на передову