Блогерка намагалась з'ясувати, звідти саме хлопчик, проте він мовчав. Натомість чеченець сказав, що нібито дитина з Києва.

Коли українка запитала, де вони перебувають, то чоловік сказав, що не розуміє української мови. Тоді хлопчик переклав йому запитання російською.

Чоловік відповів, що вони нібито в Чечні. Жінка намагалась з'ясувати, звідки дитина. Проте хлопчик нічого не сказав. Чоловік же відповів, що дитина з Києва. Українка наполегливо  намагалася дізнатися звідки він, проте дитина перелякано дивилася у камеру і майже нічого не змогла сказати.  

За кадром було чутно чоловічі голоси, які кричали, мовляв, "підуть брати Київ".

Блогерка натрапила на українського хлопчика: дивіться відео

Маленького хлопчика вже впізнали рідні

Спочатку в мережі поширилася інформація про те, що, ймовірно, на відео 8-річний Іван Маліновський, який зник у жовтні 2022 року на Херсонщині.  

Втім пізніше у "Службі розшуку дітей Магнолія" спростувала інформацію про те, що хлопець на відео – Іван Маліновський.

"Ми ретельно перевірили інформацію, а також зв’язалися з мамою Івана, яка його розшукує. Жінка підтвердила, що на відео не її син, не Іван Малиновський!", – йдеться в повідомленні.

У проєкті "Знайти своїх", який займається пошуком зниклих, у коментарі "Українській правді. Життя", повідомили, що хлопчика з відео впізнали рідні.

Його імені у проєкті з пошуку людей не назвали, проте додали – цю інформацію їм надали в поліції.

Росія депортувала тисячі українських дітей

  • Офіс генпрокурора наприкінці лютого 2023 року повідомляв, що Росія депортувала вже понад 16 000 дітей з України. На жаль, вдалося повернути тільки 307 з них.
  • Вже наприкінці березня 2023 року Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України написало, що Кремль незаконно депортував 19 514 українських дітей.
  • Ще орієнтовно 4 390 статусних дітей, до яких відносяться діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування, перебувають на тимчасово окупованих територіях чи в Росії.
  • Варто додати, що саме за викрадення українських дітей Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Владіміра Путіна та так званої уповноваженої при президентові Росії з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Український Дощ писав раніше, російська армія використовує п'ять сценаріїв викрадення дітей з України.