[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Україна мала би стати голосом тих, хто бореться з черговою московською агресією в Казахстані

Україна мала би стати голосом тих, хто бореться з черговою московською агресією в Казахстані
Казахстан. Величезна за територією країна охоплена вогнем і захлинається кров’ю. Очевидно, що прямо зараз гинуть сотні людей, президент оголошує протестувальників терористами і обіцяє вбивати їх без суду і слідства.
 
Російська війська вже в Казахстані, беруть під свій контроль стратегічні об’єкти — все це нагадує суміш Будапешту-1956, Праги-1968 та совєцької інтервенції до Афганістану.
 
У той же час ми бачимо абсолютну байдужість «світової спільноти», навіть «глибока стурбованість» оголошується між іншим та на третій день кривавого побоїща та іноземної інтервенції.
 
Взагалі-то відбуваються далеко не рядові події, багато в чому безпрецедентні. Але таке враження, що всі просто махнули на них рукою і дають Москві свободу дій у «своїй зоні впливу».
 
Українська влада теж мовчить. Хоча саме Україна мала би стати голосом тих, хто зараз бореться з черговою московською агресією і цього голосу позбавлений.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"1","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Степан Бандера це український Менахем Бегін. То що ж не подобається посольствоу Ізраїлю?
Хто керує Україною? Гогілашвілі - громадянин РФ, судимий за підробку документів
Ворог біля воріт вже 8-й рік, а мер Полтави товдичить про «братовбивчу війну». І він такий не один
Нема націоналізму - нема своєї держави. Нема своєї держави - є геноцид