[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Удар по пологовому будинку та дитячій лікарні в Маріуполі може стати для Путіна початком кінця

Удар по пологовому будинку та дитячій лікарні в Маріуполі може стати для Путіна початком кінця

Я сьогодні поспілкувався із кількома дипломатами. Усі вони сходяться на тому, що Путін програє битви на землі, а вимоги у нього як у переможця. І це ставить його в безглузде становище.

Поки він піднімає ставки, його армія втрачає таку кількість живої сили, авіації та техніки, яку Росія не втрачала за всі останні 30 років. Через це все виглядає так, що переговори йому потрібніші.

Більше того, атака окупантів по пологовому будинку та дитячій лікарні в Маріуполі можуть стати для Путіна аналогом збиття Боїнга MH-17, але з ще жорсткішими наслідками. І необхідно, щоби влада взяла це на озброєння.

Справа в тому, що на Заході подібні події сприймаються як виклик самим основам цивілізованого світу. Як блюзнірський злочин. Діти для Заходу – це святе. Тому, якщо ця подія, з фото та відео доказами, домінуватиме в європейських та американських ЗМІ, то призведе до величезного тиску на керівництво ЄС та США з боку їхніх виборців на користь України.

Нагадую, що цього року вибори у Франції, Польщі та США. І непроста ситуація з вкрай можливим звільненням Бориса Джонсона з посади прем'єр-міністра Великобританії. Тому всі політичні еліти будуть вкрай чутливими до подібних моментів. І Україна має включитися на максимум.

Про це мають говорити всі західні ЗМІ, соцмережі та навіть лідери громадської думки. Це має звучати з кожної праски. Ось це сьогодні одне із найважливіших завдань для влади України.

І зауважте, що це думка західних дипломатів, з якою я цілком погоджуюся.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Усі росіяни - злочинці, нація моральних потворів і злочинців. Усіх - до відповідальності!
У Мінкульті пахне корупцією та брехнею: український режисер зняв кліп для російської співачки
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!