[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

У США, якщо держава намагається узурпувати владу, кожен громадянин може взяти зброю і захищати Конституцію.

У США, якщо держава намагається узурпувати владу, кожен громадянин може взяти зброю і захищати Конституцію.

А в США збройні демонстранти увійшли в Капітолій штату Мічиган в процесі мітингу проти режиму самоізоляції і вимог влади до громадян залишатися вдома.

Серед сотень людей, які протестували проти дій губернатора Гретхен Уітмер, були добре озброєні люди.

Подібний вхід протестуючих в Капітолій став несподіванкою для місцевої влади. Керівництво штату пережило неприємні відчуття. Хоча учасники мітингу поводилися коректно. Але і влада була коректна по відношенню до мітингуючих. Адже всі пам'ятали, що зброя є в обох сторін, і у мітингувальників, і у їхніх опонентів.

Але все це було в рамках закону. Адже є Конституція США, в якій прописано, що якщо держава узурпує владу або намагається узурпувати владу, то кожен громадянин зобов'язаний взяти зброю і захищати Конституцію.

Так, в США у громадян є ось таке законне право на Майдан. Можна по різному ставитися до цієї норми, але вона непогано остуджує гарячі голови, які можуть задуматися про узурпацію.

Демократія придумала, як себе захистити!

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Для тих, хто задумається про вектор розвитку України
Членство в НАТО - це необхідність для виживання України
Зеленський добре розуміє, що порушив закон і тепер йому конче необхідний другий термін
Будь українцем! Будь цивілізованим! Викинь георгіївську стрічку!