[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Трохи про події в США

Трохи про події в США

Трамп продовжує програвати суди.

Всього його адвокатська команда вже програла 25 судів (або позови відхилені), включно з одним позовом, який дійшов до Верховного Суду окремого штату.

Коли Трамп за допомогою Твіттера звільнив Міністра оборони, то по ФБ поповзли конспірологічні фаталістичні теорії про можливе військове захоплення влади Трампом попри програш на виборах.

Давайте розберемо здалеку.

Всі аналітики до виборів говорили, що єдиним запобіжником від найжорсткіших і цинічних сценаріїв Трампа з незаконного збереження влади може бути тільки мега переконлива перемога Байдена. І вона відбулася. Байден взяв практично всі пурпурні (swing) штати, Байден розгромив Трампа загальною кількістю голосів (на 6 мільйонів більше) і кількістю вибірників - 306 проти 232. Тому сьогодні Трамп може писати в Твіттері що завгодно, але його президентство опівдні 20 січня перетвориться, відповідно до Конституції, на гарбуз.

Тепер щодо звільнення Міністра оборони та причини.

Еспер місяць тому написав Трампу аналітичну записку про те, що США не можуть вивести свої війська з Афганістану до нового року, як цього хоче Трамп (на догоду Путіну), у зв'язку з тим, що таліби не виконали всі умови договору. І ця непокора Еспера коштувала йому крісла.

До речі, Твіттер і Фейсбук заявили, що з 21 січня будуть банити Трампа як звичайного користувача.

У США вийшла книга Обами "Земля обітована".

В Америці дуже багато президентів випускали книги своїх мемуарів, але книга Обами встановила абсолютний рекорд в історії таких книг всіх президентів. У перші 24 години було продано майже 1 мільйон примірників.

Обама цікаво пише в книзі і про Путіна, і про Байдена, і про багато іншого. Обама виявився талановитий в усьому - і в своєму президентстві і в письменстві.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
За підсумками суду над Трампом в Сенаті або чому я оптиміст?
США: новий генпрокурор, неонацисти, позов до Fox News та інше
Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово
Другий імпічмент. Що є критично важливим?