[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Три моменти з виступу Зеленського у Верховній Раді, які мене вразили. І не тільки мене

Три моменти з виступу Зеленського у Верховній Раді, які мене вразили. І не тільки мене

Три моменти з виступу Зеленського, які мене вразили:

1. На початку свого виступу він милостиво дозволив слугам, що стояли у його присутності, сісти. Чи тільки мене це зачепило? Було відчуття, що це пан холопам дав дозвіл.

2. Він аплодував сам собі. Це нормально? Може тоді нормальним вважатимемо і те, що людина лайкає свої пости? Сам написав, сам лайкнув.

3. Частина слуг була у футболках із написом "За Президента! Проти олігархів!". Але, наприклад, Стефанчук та Корнієнко футболки не одягли. Це тому, що негідно боярам до рівня смердів опускатися? Чи тому, що вони "За олігархів! І Проти президента!"?

А все інше, як завжди. Можна хлопчика вивести з "КВН", але "КВН" з хлопчика вивести не вдасться. Та й слова про те, що при ньому все почало відбуватися, а до нього ніхто нічого не робив і це лише за його участі або після його вирішення щось робиться, вже не дивують.

Цікаво лише, коли він уже скаже, що українці саме за нього почали носити вишиванки і Сонце встає щоранку за його підтримки, а заходить щовечора під його особистим контролем. Ну, і, якщо чесно, не вистачало слів про запуск президентського проєкту "Велике держпереворотництво". То був би топчик. А так все по старому і з дурістю.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Те, що зараз відбувається на Донбасі – це філія пекла на Землі
Завданням номер один для України – це створити умови та повернути якнайбільше біженців в Україну
Про те, що Amnesty International готує доповідь було відомо більше 2 тижнів тому. Владу попереджали
Китай зацікавлений не у війні зі США, а у повному контролі над Тайванем