Трамп наказав почати передачу влади Байдену, але все ще не вірить у чесність виборів

Трамп наказав почати передачу влади Байдену, але все ще не вірить у чесність виборів

Адміністрація загальних служб (GSA) США повідомила новообраному президенту США Джо Байдену про готовність розпочати процес передачі влади у найближчий час, повідомляє CNN з посиланням на лист глави GSA Емілі Мерфі.

Адміністрація загальних служб США це урядовий орган, відповідальний за координацію процесу передачі влади між адміністраціями. Згідно з американським законодавством, команді Байдена не можна було взаємодіяти зі спецслужбами і набирати співробітників у нову адміністрацію до того, як глава GSA визнає його обраним президентом. Тепер, за словами Мерфі, Джо Байдену надано доступ до "ресурсів і послуг".

Емілі Мерфі

 

Мерфі зазначила, що Білий дім не чинив на неї тиску з метою відкласти формальний перехід, і вона прийняла рішення не "зі страху або фаворитизму".

"Будь ласка, знайте, що я прийшла до свого рішення самостійно, грунтуючись на законі і наявних фактах. Я ніколи не піддавалася прямому чи непрямому тиску з боку будь-якої посадової особи виконавчої влади - включно з тими, хто працює в Білому домі або GSA - щодо мого рішення або його термінів. я хочу щоб мене правильно зрозуміли, я не отримувала жодної вказівки відкласти прийняття рішення", - цитує CNN її лист.

Все ще чинний президент Дональд Трамп написав у Twitter, що вірить у свою перемогу, проте в інтересах США рекомендував Мерфі і своїй команді зробити "все, що потрібно, щодо первинних протоколів".

"Я хочу подякувати Емілі Мерфі з GSA за її непохитну відданість нашій країні. Вона, піддалася переслідуванню, погрозам і насильству - і я не хочу, щоб це відбувалося з нею, її сім'єю або співробітниками GSA. Наша справа впевнено просувається, ми будемо продовжувати тверду боротьбу , я впевнений, що ми переможемо! Проте, в інтересах нашої країни я рекомендую, щоб Емілі і її команда робили все, що потрібно, щодо первинних протоколів, і я сказав своїй команді робити те ж саме ", - написав Трамп.

За його словами, нинішні вибори запам'ятаються як найбільш корумповані в історії американської політики.

У штабі Байдена рішення GSA назвали підтвердженням його перемоги на президентських виборах. Виконавчий директор штабу Джо Байдена з передачі влади Йоханнес Абрахам повідомив, що в наступні дні члени штабу почнуть зустрічі з федеральними чиновниками. В першу чергу вони мають намір обговорити пандемію і національну безпеку, додав Абрахам.

Міноборони США також заявило, що готове розпочати співпрацю з передачі влади відповідно до статуту, політикою Міністерства оборони та меморандумом про угоду між Білим домом і командою Байдена-Харріс. Як говориться в заяві на сайті Пентагону, міністерство оборони готове надавати послуги і підтримку після виборів професійно, упорядковано і ефективно, що відповідає очікуванням громадськості від міністерства.

 

 

Теги
<
Новини партнерiв
Схожi
Прокуратура Франції веде перевірку контракту Саркозі з російською компанією на € 3 млн
Світ
Прокуратура Франції веде перевірку контракту Саркозі з російською компанією на € 3 млн
Росіяни заявили, що Ніколя Саркозі «відмінний парламентер і юрист» і заявили, що «дуже задоволені» комерційними результатами у справах, де був задіяний Саркозі....
У Конгресі США анонсували підготовку імпічменту Байдена слідом за Трампом
Світ
У Конгресі США анонсували підготовку імпічменту Байдена слідом за Трампом
У нижній палаті Конгресу США оголосили про плани підготувати резолюцію для імпічменту обраного американського президента Джо Байдена після його інавгурації...
Китай заявив, що знайшов коронавірус в сироватці з України
Світ
Китай заявив, що знайшов коронавірус в сироватці з України
Посольство України в КНР перевіряє інформацію...
У Німеччині відкриють «в'язницю» для порушників карантину
Світ
У Німеччині відкриють «в'язницю» для порушників карантину
Міністерство соціальної політики підтвердило плани щодо реконструкції будівлі в Дрездені. Там уже проходить реконструкція приміщень для проживання....
Росія прокоментувала рішення ЄСПЛ щодо Криму
Світ
Росія прокоментувала рішення ЄСПЛ щодо Криму
Кремль розчарований рішенням Європейського суду з прав людини щодо захисту позиції Києва стосовно кримського питання...