[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Ті, хто кажуть - поганий мир краще хорошої війни, отримають і війну і суцільне поневолення

Ті, хто кажуть - поганий мир краще хорошої війни, отримають і війну і суцільне поневолення

Cправедливості не було, нема і хтозна, чи буде.

Молдова не платить пенсіонерам Придністров'я, Грузія не платить пенсіонерам Абхазії, а ми Донбасу платимо. Де ж тут справедливість, скажіть?

Україна платить усі роки війни пенсії тим, хто голосував за від'єднання від неї. Чи це справедливо?  

По нам стріляють, а ми звільняємо позиції, за які заплатили життям понад 13000 українських громадян. Заради ганебного миру ціною капітуляції? Може це є справедливо? 

Народ вимагав розпуску попереднього парламенту - розпустили. Вибрали новий: клоунів, весільних ведучих, путинських кумів з українофобами, онаністів і збоченців. Вибрали і чекають дива. Це при тому, що майже половина народу України взагалі не голосувала. А страждатимуть від цієї дебільної голоти усі.

Справедливо це? 

У Китая з росією вдвічі довший кордон ніж в України з рф. А цапи туди ні ногою, а до нас, як собі додому. Чи це справедливо? Ні, хоча цілком зрозуміло. Китайці па-руцкі не розуміють зовсім, а в нас не те, що розуміють, а раді говори і слухати.

І тому справедливості ради треба зазаначити: справедливості нема там, де нема мудрості і розуміння, гідності і честі, сміливості та ідентичності.

А ті, хто сподіваються, що "поганий мир краще хорошої війни" отримають погану війну і суцільне поневолення. Адже, є справедливість чи нема, за неї все одно треба боротися!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
У світових перемог немає єдиного автора. Тим більше такого як Москва
Чи може бути олігарх патріотом? Питання риторичне
Роль України у Другій Світовій важко переоцінити
Допоки українці думають російською, Росія скрізь