[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Світ має припинити поділ росіян на поганих і хороших: геноцид українців це злочин не лише російського режиму, а й російського народу

Світ має припинити поділ росіян на поганих і хороших: геноцид українців це злочин не лише російського режиму, а й російського народу
Друзі прислали цікаві фото з Давосу, де зараз відбувається Всесвітній економічний форум. Там Фонд Віктора Пінчука відкрив виставку Russian WarCrimes House. Символічним є місце розміщення експозиції - це будинок, який завжди був відомий учасникам Давосу як Russian House, що був одним з інструментів кремлівської пропаганди та гібридної війни.
 
Таким чином росія намагалася - часто успішно - інтегруватися до лав європейського істеблішменту. Але цього року цей істеблішмент споглядатиме те, від чого він так часто намагається сховатися - війна та військові злочини росіян в Україні.
 
Демонстрація шокуючого і правдивого контенту європейцям - це дуже правильний проект, адже росія не збирається здавати свої позиції на ідеологічному фронті. Мільярди доларів вкладаються окупантом у розповсюдження фейків та забезпечення лояльності західного політикуму та медіа і дуже часто ці інформаційні операції є успішними.
 
 
Я не можу стовідсотково стверджувати, чи перебувають останні “редакційні” випорожнення NYT, заяви італійських політиків та керманичів, заклики щодо умиротворення Путіна т.з. європейських інтелектуалів у причинно-наслідковому зв’язку з інформаційною кампанією кремля - радше так, ніж ні - але такі проекти як Russian WarCrimes House допомагають агресивно атакувати російських міжнародних пропагандистів та перешкоджають розповсюдженню ворожих наративів.
 
Світ має побачити злочини, які скоїли росіяни і нарешті припинити процес селекції як поганих, так і хороших росіян, оскільки це злочин не лише російського режиму, а й російського народу.
 
Бачити цю війну саме нашими очима світ має постійно, а не лише пiд час Давосу. В цій тимчасовості як на мене i полягає єдиний недолік цього проекту. Треба серйозно замислитись над створенням подібних експозицій у Лондоні, Нью-Йорку, Берліні і навіть за межами т.з. західного світу, де сприйняття війни в Україні доволі часто перебуває під впливом російської пропаганди. Потрібно просувати правду про війну скрізь, де це можливо і неможливо. Це стане дуже ефективною профілактикою прагнень деяких європейських та світових політиків «зрозуміти росію» чи путіна.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Ситуація з хейтом Пташки: не слід протиставляти цьому хейту симетричний хейт
Закарпатська митниця, користуючись віддаленістю від війни, забезпечила вивезення за кордон мільйонів
Виступ Зеленської в Конгресі США - це перший виступ першої леді в історії Конгресу
Головне завдання держави - зберегти армію, яка поверне усі окуповані території