[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Сума рейтингів усіх «слуг» на 0,4% менше за мій рейтинг у Києві. Про Кличка взагалі мовчу!

Сума рейтингів усіх «слуг» на 0,4% менше за мій рейтинг у Києві. Про Кличка взагалі мовчу!

А ось це цікаво.

Скориставшись послабленням карантину політичні партії почали замовляти соціологію по Києву. Не телефонні опитування, а саме повноцінні соцопитування.

Мені також дали подивитися таке дослідження. Там багато цікавого щодо партійних і особистих рейтингів і я озвучу дещо з дозволу власників цього опитування.

Це рейтинг кандидатів від "Слуги народу".

Як не дивно, але лідирує Микола Тищенко. Скандал з "Велюр" звичайно зменшив його рейтинг, але він абсолютний лідер серед всіх кандидатів, якщо вказувати, що він йде від "слуг".

На другому місці, але далеко позаду, Олександр Ткаченко.

І вже в кінці плететься Дубінський.

Це його звичайно ж засмучує і пояснює його нервозність, але шанси на вихід Дубінського коливаються в районі нуля. Правда втішний приз у нього є. Кількість киян, які готові побачити в ньому мера трохи більше ніж у Качури. Але на перспективи це не впливає.

А тепер вишенька на торті. Сума всіх їхніх рейтингів на 0,4% менше мого рейтингу в Києві.

Це при тому, що я ще не заявив, що йду на мера. І тепер мені зрозуміло, чому така істерика на адресу "Своїх" на різних інтернет-смітниках, телеграм-аналах і у Дубінского. Мабуть і їх власники теж зробили соціологію. Мені поки все подобається.

P.S. До речі, Кличко дійсно лідер по рейтингах. У першому турі. А ось у другому все залежить від того, хто вийде з ним. І якщо кандидат осудний і не від ОТЗЖ, то тоді Кличко повторить свій результат першого туру, який є його електоральним стелею. А його опонент збере всі інші голоси. І це дуже добре. Для Києва. Тому що Києву потрібен новий мер. Такий, який буде вирішувати проблеми міста і покращувати комфорт проживання киян.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Вас влаштовує, що політик, якому ви симпатизуєте, використовує ботів?
З Днем Конституції, друзі! А ви її читали?
Де наші державотворці, готові нести відповідальність за країну?
Особисто для мене мовне питання - надумане