[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

США, РФ, Франція та Німеччина вимагатимуть імплементувати Формулу Штайнмаєра законодавчо

США, РФ, Франція та Німеччина вимагатимуть імплементувати Формулу Штайнмаєра законодавчо

Я послідовно писав і пишу, що, за моєю інформацією, США погодилися з Росією взяти "формулу Штайнмаєра" за основу Плану врегулювання на Донбасі.

Це сталося влітку 2018 року в Гельсінкі на зустрічі Держсекретаря США Помпео з главою МЗС Росії Лавровим. Це і є План Помпео-Лаврова.

Потім в травні 2019, відразу після президентських виборів в Україні, цей План отримав зелене світло під час візиту Помпео в Сочі і його зустрічі з Путіним. Також Помпео погодив цей План з Меркель і Макроном.

Тому те, що сталося вчора в Парижі, повністю підтверджує мою інформацію і мій прогноз - спільна позиція США, Росії, Франції та Німеччини вимагає від України імплементувати "формулу Штайнмаєра" законодавчо.
Також нагадаю, що сьогодні в Вашингтоні Помпео і Лавров проведуть зустріч, де обговорять підсумки вчорашнього Нормандського Саміту (Лавров також буде прийнятий Трампом).

Якщо буде заява або прес-конференція, то ми почуємо, що США і Росія вітають підсумки вчорашнього саміту, але закликають рухатися далі в імплементації мінських угод (в їх російському розумінні).

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
За підсумками суду над Трампом в Сенаті або чому я оптиміст?
США: новий генпрокурор, неонацисти, позов до Fox News та інше
Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово
Другий імпічмент. Що є критично важливим?