[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

США: новий генпрокурор, неонацисти, позов до Fox News та інше

США: новий генпрокурор, неонацисти, позов до Fox News та інше
Ключове на сьогодні в США
 
1. Для того, щоб боротися з трампізмом, потрібен новий Генпрокурор, висунутий Байденом. Але Сенат поки блокував його призначення. І ось вчора в результаті прийняття Резолюції про розподіл влади в Сенаті керівництво комітетами перейшло до демократів і вже є дата, коли юридичний Комітет Сенату затвердить кандидатуру нового Генпрокурора - 8 лютого. Після затвердження в комітеті буде проведено голосування всього складу Сенату.
 
2. Є в США така ультра-права неонацистська організація The Proud Boys. Улюбленці Трампа і активні учасники штурму Капітолію. Пам'ятаєте, на президентських дебатах модератор тричі змушував Трампа засудити їх, але Трамп тоді сказав - Хлопчики, відійдіть в сторону, але будьте напоготові. Ось вони і були напоготові до 6 січня.
 
Так ось, позавчора Канада офіційно внесла цю організацію Трампа до списку терористичних організацій. Це чудовий приклад новому Генпрокуророві США і чергове підтвердження того, що Канада - приклад політичної моральності, лідер Вільного світу. Після того, як Канада внесла The Proud Boys у список терористичних організацій, крига скресла і в США.
Генпрокуратура США розглядає питання щодо застосування до ультра-правих організацій, які брали участь у штурмі Капітолію, законодавства, що застосовувалося раніше для юридичного переслідування мафії.
 
3. Компанія Smartmatic, яка виробляє системи для електронного голосування, подає позов про наклеп на суму 2,7 мільярда доларів проти Fox News, журналістів Fox, адвокатів Трампа Джуліані і Пауелла.
 
4. Палата представників США проголосувала за виключення Марджорі Тейлор Грін (МТГ) з усіх комітетів Палати (вона була в трьох комітетах). За це проголосували всі демократи Палати і 11 республіканців!
Нагадаю, що МТГ - найодіозніша конґресвумен, прихильниця всіх можливих теорій змов трампістів, яка підтримала відкрито спробу державного перевороту в США 6 січня.
Вчорашнє голосування дуже важливе з моральної точки зору - здорові сили борються!
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
За підсумками суду над Трампом в Сенаті або чому я оптиміст?
Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово
Другий імпічмент. Що є критично важливим?
Санкції. Розберімо та спростуймо деякі стійкі міфи