Спікер парламенту Чехії проти допомоги Україні: «На наші гроші крадії навколо хунти Зеленського будують туалети із золота»

Спікер парламенту Чехії проти допомоги Україні: «На наші гроші крадії навколо хунти Зеленського будують туалети із золота»

Спікер нижньої палати парламенту Чехії Томіо Окамура знову виступив проти надання військової допомоги Україні, заявивши про "злодії навколо хунти Зеленського".

Про це він сказав у новорічній промові, цитує Ceske Noviny. Окамура заявив, що кабінет міністрів ANO, SPD і "Автомобілістів" буде прагматичним урядом, який діятиме в інтересах чеських громадян і компаній.

Томио Окамура снял украинский флаг в Чехии

"Безглузда" війна в Україні"

"Ми не можемо використовувати гроші, що належать чеським пенсіонерам, інвалідам та сім'ям з дітьми, для купівлі зброї та відправлення її для продовження абсолютно безглуздої війни", - заявив чеський політик.

Він побажав усім здоров'я і миру, однак додав:

"Я вірю, що наша республіка зійде з брюссельського поїзда, який, попри попередження уряду США, прямує до Третьої світової війни".

Надання допомоги Україні

За його словами, Західна Європа планує виробляти й продавати зброю в борг, який вона бере на себе.

"Я розумію, що для Заходу добре, коли ми платимо західним збройовим компаніям за неефективну зброю, якій росіяни навіть не дадуть доїхати до фронту. Гроші течуть у всіх напрямках, і кожен отримує щось від цього бізнесу. Західні компанії та уряди, а також українські крадії навколо хунти Зеленського, які будують туалети із золота", - різко висловився Окамура про президента України Володимира Зеленського та його оточення.

"Нехай крадуть, але не в нас, і нехай така країна не буде в Європейському Союзі", - додав він. 

Український Дощ писав раніше, що Швейцарія не здатна захиститися від нападу.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
В Італії незаконно всиновили евакуйовану дитину з України: омбудсмен  вимагає її негайного повернення
Світ
В Італії незаконно всиновили евакуйовану дитину з України: омбудсмен вимагає її негайного повернення
Лубінець вимагає оскарження рішення суду у справах неповнолітніх у італійському місті Лечче...
В ООН розповіли, скільки цивільних рф вбила в Україні за перший квартал 2026 року
Світ
В ООН розповіли, скільки цивільних рф вбила в Україні за перший квартал 2026 року
Упродовж першого кварталу 2026 року через російські атаки загинули 566 цивільних українців...
Двох громадян Естонії, які попросили політпритулку в рф, відправили до СІЗО та на психіатричну експертизу
Світ
Двох громадян Естонії, які попросили політпритулку в рф, відправили до СІЗО та на психіатричну експертизу
Двох громадян Естонії, які перейшли кордон рф та просили політичного притулку, заарештували ...
Командування рф обіцяє путіну, що зможе окупувати весь Донбас до осені
Світ
Командування рф обіцяє путіну, що зможе окупувати весь Донбас до осені
Про це пише видання Financial Times...
Кремль пояснив слова путіна щодо війни проти України, яка «йде до завершення»
Світ
Кремль пояснив слова путіна щодо війни проти України, яка «йде до завершення»
Про це Пєсков заявив у вівторок, 12 травня, коментуючи слова російського диктатора путіна...