Шон Пенн за 1 долар знявся в українському фільмі про війну: що це за фільм

Шон Пенн за 1 долар знявся в українському фільмі про війну: що це за фільм

Американський актор і режисер Шон Пенн знявся у стрічці про війну в Україні - "Війна очима тварин". Його гонорар склав 1 долар, розповів продюсер стрічки Олег Кохан Суспільному.

Що відомо про цей фільм?

Стрічка "Війна очима тварин", у якій знявся Шон Пенн, - це альманах, що складається з семи кіноновел, окремих історій. Це історії про кроля, корову, кота та інших тварин.

"Фільм створювався і мав на меті через емпатію до тварин розповісти нашу історію й заохотити на наш бік. Так вразити, щоб вони (глядачі - Ред.) не перемикнули Україну, а зупинились, щоб додивитись і зрозуміти щось про нас", - говорить продюсер стрічки Олег Кохан.

Він зазначив, що місія стрічки — не скаржитися, а через мистецтво показати світові, хто такі українці й за що вони борються.

Автори кажуть, що фільм базується на реальних подіях з додаванням художнього осмислення, художньої форми.

Саундтреком стала пісня гурту Imagine Dragons.

Режисерами альманаху стали Мирослав Слабошпицький, Юлія Шашкова, Максим Тузов, Олексій Мамедов, Іван Сауткін, Святослав Костюк та Андрій Лідаговський.

В український прокат фільм вийшов 6 листопада. Світова прем'єра відбулась на кінофестивалі Tribeca у Нью-Йорку.

Шон Пенн з навушником

Чому саме Шон Пенн

Продюсер фільму Олег Кохан говорить, що коли автори почали просувати перші три новели про тварин і війну, то зрозуміли: кінофестивалі ще більш-менш будуть зацікавлені у цьому фільмі, а от дистриб'ютори, кінотеатри, онлайн-платформи - менше.

"Фільми, де є війна, взагалі важко показати, точніше мотивувати глядача подивитись", - розповів продюсер. Тому, за його словами, вирішили залучити Шона Пенна, щоб привернути увагу.

"Шон Пенн органічно там існує як персонаж, як роль — він грає американського продюсера, а не генерала", - розповів Кохан.

Афіша фільму "Війна очима тварин" - колаж людей і тварин
Автор фото,SOTA Cinema Group

 

За його словами, Шон Пенн попросив сценарій, подивися відзнятий матеріал, познайомився з режисером своєї новелли - Мирославом Слабошпицьким і сказав, що його гонорар за участь буде 1 долар.

"Робота за один долар в українському фільмі — це теж підтримка України. Для мене ж це рішення стало підтвердженням того, що він дуже потужний амбасадор, а також що наше кіно і його тема влучає у міжнародну аудиторію", - каже продюсер "Війни очима тварин".

Він запевняє, що "жодна тварина під час зйомок не постраждала".

На знімальному майданчику завжди були господарі й фахівці з координації зйомок за участю тварин, які стежать за їхнім комфортом.

Шон Пенн і Володимир Зеленський
Автор фото,офіс президента
Підпис до фото,Шон Пенн і Володимир Зеленський під час зустрічі у 2022 році

 

Шонн Пенн підтримує Україну, неодноразово приїздив сюди. Він подарував свій Оскар президенту Володимиру Зеленському.

24 лютого 2022 року, коли почалося повномасштабне вторгнення Росі, Шонн Пенн був у Києві. Згодом приїздив до Бучі та Ірпеня, щоб на власні очі побачити наслідки злочинів російських військ.

У 2022 році Шон Пенн організував у Лос-Анджелесі благодійний вечір, на якому зібрав понад мільйон доларів на допомогу Україні.

Шон Пенн і Володимир Зеленський йдуть вулицею з охоронцями
Автор фото,офіс президента

 

Він зняв документальний фільм "Суперсила" про війну в Україні, який у 2023 році вийшов у прокат у США. У фільмі Шон Пенн потрапляє до офісу президента Зеленського у перші дні війни, де записує розмови з Володимиром Зеленським.

Український Дощ писав раніше, що у місті Лева відбулася прем’єра кіноальманаху «Війна очима тварин», до створення якого долучилися не лише українські кіномитці, а й оскароносний Шон Пенн та славетний музичний гурт Imagine Dragons.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Через російську атаку знищено унікальну колекцію зі 100 тисяч костюмів кіностудії Довженка
Культура
Через російську атаку знищено унікальну колекцію зі 100 тисяч костюмів кіностудії Довженка
Оцінювати пошкодження будуть щонайменше тиждень....
Керамічне панно з колишнього заводу «Сільмаш» у Львові внесли до реєстру цінних творів
Культура
Керамічне панно з колишнього заводу «Сільмаш» у Львові внесли до реєстру цінних творів
Йдеться про керамічне панно 1970 року...
«Закликаємо політиків схаменутися» - Звернення польських громадських діячів щодо України
Культура
«Закликаємо політиків схаменутися» - Звернення польських громадських діячів щодо України
Відомі громадські діячі закликали польських політиків утриматися від загострення конфлікту з Україною...
Чому у Києві демонтували пам’ятник Булгакову, якого визнали імперцем та українофобом?
Культура
Чому у Києві демонтували пам’ятник Булгакову, якого визнали імперцем та українофобом?
Демонтований пам’ятник передали на зберігання спадкоємиці скульптора Михайла Рапая...
У Києві на Андріївському узвозі демонтували пам'ятник Михайлу Булгакову
Культура
У Києві на Андріївському узвозі демонтували пам'ятник Михайлу Булгакову
На Андріївському узвозі в Києві демонтували пам'ятник російському та радянському письменнику Булгакову....